خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نمایشگاه لباس با موضوع دفاع مقدس برگزار می‌شود

9 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مینا افروزی مدیر مسئول موسسه هنرى یشم در گفت و گو با خبرنگار هنرآنلاین از برگزاری همایش و نمایشگاه لباس با موضوع " هشت سال دفاع مقدس" خبر داد.
افروزی با بیان اینکه این همایش روز 20 بهمن ماه و در سالگرد عملیات والفجر 8 در فرهنگسراى نیاوران برگزار می شود افزود: هدف از اجرای این برنامه استفاده از المان ها و مفاهیم جنگ تحمیلى در طراحى لباس و بررسى نگاه نسل پس از جنگ به این مفاهیم است.
این طراح لباس ادامه داد: تحقیقات علمى این برنامه را طى سفر به نواحى جنگى انجام دادم و در این نمایشگاه حدود 40 طرح لباس از من با موضوع 8 سال دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار می گیرد. همچنین تعدادی فیلم كوتاه در ارتباط با این موضوع ساخته شده که در روز همایش پخش خواهد شد.
افروزى با اشاره به اینکه این همایش و نمایشگاه لباس با همكارى بنیاد ملى مد و لباس برگزار می شود ادامه داد: دوست دارم در این نمایشگاه تنها نباشم و از هنر طراحان با استعداد ایرانى بهره مند شویم، بنابراین از طراحان لباس دعوت می کنم تا در نمایشگاه لباس پاسداشت دفاع مقدس همكارى كنند و فراخوان این همکاری به زودی اعلام خواهد شد.
هنرآنلاین

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a