خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ترند پالتوهای زنانه زمستان 2016

28 آذر 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد ایران
خانه مد-طرح های چهارخانه و گینگام :
بخش اول از پالتوها و بالاپوش های محبوب زنانه زمستان 2016طرح های چهارخانه و گینگام ها هستند.طرحهای چهارخانه ای این پالتوها که متشکل از حداقل دو یا سه رنگ هست هم با یک پوشش اسپورت و هم با ظاهری ساده ترکیب می شود.اگر انرژی بالایی دارید و عاشق رنگها هستید از این طرح غفلت نکنید.
خانه مد ایران
پالتوهای جیر و پوست :
خانه مد ایران
چندی است که جیر و پوست را در انواع پوشاک و ملزومات آن مشاهده می کنیم.گاه در سبک کانتری باجزییات ریش ریش معروفش و گاه با حال و هوای بوهم دهه هفتادی در قالب بارانی های آن.اما چیزی که عیان است، این است که این متریال خیال فاصله گرفتن از دنیای مد را ندارد.چنان که در سری پالتوهای زمستان امسال هم نام خود را در میان ترندها به ثبت رسانده است.این متریال در قالب پالتو های سبک بارانی و یا ژاکتهای کوتاه محبوبیت زیادی یافته است.اگر شما اهل استایلی پر ادعا و در عین حال ساده هستید از قافله پوست و جیر پوشان عقب نمانید.با رنگهای آبی، کرم ،قهوه ای ،مشکی و نیز با شومیز و شلوار جین به راحتی و بدون زحمت ترکیب می شود.
پانچو و شنل :
خانه مد ایران
پانچو ها نیز با انواع طرح های قبیله ای و محلی یا چهارخانه و یا تکرنگ از ترندهای زمستان امسال هستند. راحتی پانچو به مثال پتویی نرم که به تن کشیده اید برای روزهای نه چندان سرد زمستان مناسب است.انواع کمر دار یا کلاه دار و یقه دار این پانچوها از مدلهای خیلی محبوب است.با چکمه های خیلی بلند بالای زانو استایل زیبایی ایجاد می کند و نیز با سبک پوشش بوهم بسیار هماهنگ است.
پالتوهای سایز بزرگ طوسی :
خانه مد ایران
طوسی از رنگهای برازنده زمستان و سرما هست دهه هاست که انواع تن های رنگ طوسی در لباسهای زمستانی خودنمایی می کند . در دو سال اخیر پالتوهای اورسایز از المان های بسیار هیت به شمار می رفت که اینبار در رنگ طوسی به راه خود ادامه می دهد.این پالتوهاکه جنسشان اغلب کشمیر و فوتر هست هم به شکل ماکسی و بلند و هم کوتاه ، یا کمردار مدل Bath Robe (حوله حمام) یا روبداشمبر طراحی شده اند.اگر ماسکولین پوش هستید این مدل یکی از عناصر این سبک می باشد و ظاهر شما را تکمیل تر خواهد کرد.
زهرا دیبا

نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران