خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

بزرگترین برندهای لوکس جهان در راه ایران

11 آذر 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد ایرانی- گروه الویاماچ بزرگترین و قویترین هولدینگ برندهای لوکس جهان به شمار میرود که برندهای مشهوری چون لوییویتون، کریستیندیور، فندی، بولگاری، گیونچی، کنزو، مارکجاکوبز، دیکیانوای و دهها برند دیگر را در تملک خود دارد. بنا به گزارش جمعه 8 آبان خبرگزاری رویتر، این گروه از طریق شبکه فروشگاههای خرده فروشی کالای لوکس و آرایشی خود "سفورا" قصد ورود به بازار ایران را دارد.
شرکت فرانسوی سفورا که بیش از 2000 فروشگاه لوازم آرایشی را در سرتاسر جهان اداره میکند با باز کردن 7 فروشگاه در سال 2016 میلادی، فعالیت خود در بازار ایران را آغاز خواهد نمود. موسسه تحقیقات بازار یورومونیتورز حجم بازار لوازم آرایشی ایران را نزدیک به 4 میلیارد دالر برآورد کرده که دومین بازار خاورمیانه محسوب میشود. پیشبینیهای این موسسه حاکی از تقریباً سه برابر شدن حجم بازار 82 میلیون نفری ایران تا سطح 10 میلیارد دلار ظرف مدت 5 سال آینده است.
اگر چه گروه الویاماچ و سفورا در این زمینه سکوت اختیار کرده اند، اما یکی از منابع نزدیک به شریک ایرانی آنان اظهار کرده که مذاکرات در حال نهایی شدن است و در شروع کار 7 بوتیک در ایران افتتاح خواهد شد.
هر چند برندهای لوازم آرایشی معروف اروپایی از دیرباز در ایران شناخته شده بوده و عرضه شده اند، اما رفع تحریم های تجاری و شروع ارتباط تجاری با غرب، شرکتهای بزرگ را تشویق به فعالیت مستقیم در ایران کرده است. چند مدیر گروه ال وی ام اچ در یکی دو ماه اخیر به ایران سفر نموده و برای بررسی فرصتهای فعالیت تجاری قرار است مدیرانی از شرکتهای لوییویتون،کریستین دیور و بولگاری در ماه آینده به ایران بیایند. گروه تجاری فرانسوی دیگری که عرضه 82 برند لوکس را به عهده دارد، نیز در حال برنامه ریزی برای سفر در بهار سال آینده است.
در چند سال اخیر مراکز فروش لوکس به تدریج جای بازار سنتی و فروشگاههای پراکنده در سطح شهرها را گرفته اند. ایران کشوری با اقتصاد متکی به نفت و گاز، سه میلیون مصرف کننده ثروتمند دارد که مشتری عمده و دائمی کالاهای لوکس اروپایی هستند. بعضی تحلیلگران بر این اعتقاد هستند که برندهای لوکس از بازار موفقی در ایران برخوردار خواهند بود.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a