خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برگزاری همایش و مسابقه طراحی لباس در آمل

27 آبـان 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

نمایشگاه داخلی
تاریخ آغاز نمایشگاه: 3 آذر 1394
تاریخ پایان نمایشگاه: 4 آذر 1394

خانه مد- اولین همایش استانی توسعه طراحی و دوخت در پوشاک ایرانی دی ماه امسال در آمل برگزار می شود. این همایش توسط موسسه مشاوران قلم شریف شمال با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل و سازمان فنی و حرفه ای به صورت کارگاهی و تئوری برگزار خواهد شد.
در این همایش کارگاه های تخصصی تئوری و عملی طراحی لباس و مد توسط مدرسانی از موسسات مختلف برگزار می شود و موضوعاتی مانند کارگاه پیاده سازی روند کار طراحان برتر دنیا در الگوهای ایرانی- اسلامی، استفاده از حجم در مولاژ فشن، طراحی فیگور، رنگ آمیزی و شناخت عناصر کاربردی در طراحی و... را شامل می شود.
همچنین در جریان این همایش مسابقه طراحی با رویکرد نوآوری در پوشاک ایرانی برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان باید در مدت زمان 3 ساعت با تکنیک دلخواه خود به طراحی خطی یک تن پوش یا مانتو برای بانوی ایرانی به همراه پوشش سر بپردازند که برگرفته از نقوش و فرهنگ ایرانی و متناسب با نیاز جامعه امروز ایران باشد.
در بخش دیگری از مسابقه که به دوخت لباس اختصاص دارد شرکت کنندگان باید با استفاده از هنرهای دستی مختلف مانند تکه دوزی، نقاشی و... به دوخت طرح های جدید اقدام کنند.
اولین همایش توسعه طراحی و دوخت در پوشاک ایرانی روزهای 3و 4 دی ماه برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در بخش مسابقه این همایش تا 15 آذرماه 94 فرصت دارند آثار خود را جهت داوری به دبیرخانه همایش به آدرس مازندران، آمل، میدان صدف، ساختمان برزگر، شرکت مشاوران قلم شریف شمال ارسال کنند یا برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت http://www.ghalamsharif.ir/ مراجعه کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران