خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ورود سوپر استارها به دنیای مد

27 آبـان 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- محمدرضا گلزار، سوپراستار سینما، اعلام کرد برند لباسی به نام "ریزار rezzar " را ثبت کرده و به زودی اولین مجموعه این برند وارد بازار خواهد شد. این بازیگر، مدل و خواننده در گفت و گویی که با تازگی با سایت پلاس انجام داده است، گفت: "برند ریزار را که مخفف رضا گلزار است، ثبت کردم. ما قصد داریم با نام این برند ترجیحا خط تولید لباس های مردانه ای طراحی و روانه بازار کنیم."
گلزار درباره روند این فعالیت جدید خود افزود: "در حال حاضر لوگوی این برند طراحی شده است. مجموعه ای از طرح ها را تولید کرده ایم و در حال تست نمونه ها هستیم. یکی از طراحان اصلی که با ما قرار است به طور جدی همکار کنند آقای بابک وثوقی است."
وی تاکید کرد: "به زودی سورپرایز بزرگی برای طرفدارانم خواهم داشت"
این سوپراستار سینما در پاسخ به اینکه آیا این برند طرح های اسپرت هم تولید خواهد کرد، گفت: "ما طرح های مختلفی برای تولیدات مان خواهیم داشت و صرفا محدود به پوشاک اسپرت نخواهیم بود. با اینکه تلاش مان ارایه کاری فاخر و لوکس به جهت کیفیت است اما از نظر قیمت سعی می کنیم امکان خرید را برای گروه بیشتری از مردم فراهم کنیم."
محمدرضا گلزار سابقه طولانی در حوزه مدلینگ و تبلیغات دارد و پیش از این مشهورترین مدل برند پوشاک "ایکات" بوده است. او این روزها سفیر برند "هایپ" در خاورمیانه و مدل برند G.U.M است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a