خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جشنواره پوشش ایرانی - اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی

26 آبـان 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

نمایشگاه داخلی
تاریخ آغاز نمایشگاه: 26 آبـان 1394
تاریخ پایان نمایشگاه: 26 آبـان 1394

خانه مد- با توجه به لزوم معرفی، حفظ و احیای صنعت نساجی و پوشاک، برگزاری جشنواره هایی در این زمینه گامی است مؤثر، تا با برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه این مهم را تسهیل کرده و راه را برای آن ها هموار سازد.
این موضوع مسئولان دانشکدۀ هنر و معماری را بر آن داشت تا بر اساس رسالت علمی و هنری خود اقدام به برپایی نخستین جشنواره ملی دانشگاهی پوشاک و پوشش ایرانی - اسلامی کنند .
این جشنواره با هدف معرفی الگوهای پوشش ایرانی-اسلامی، ترغیب هنرمندان فعال در عرصۀ پوشاک و پوشش برای تولید خلاقانه و ایجاد فضایی مناسب برای آشنایی و همکاری فعالان عرصه های مختلف صنعت پوشاک و لباس برگزار می شود.
جشنواره در دو بخش علمی و هنری برگزار می شود و بخش هنری آن به طراحی پارچه و چاپ، ایده پردازی و مفهوم سازی یک ایده، طراحی پوشاک، طراحی ، دوخت و تولید پوشاک، دوخت های سنتی، بافت های گوناگون (تاپستری) و عکاسی پوشاک (قومی، روستایی، شهری ) اختصاص دارد.
در بخش علمی جشنواره علاقه مندان می توانند مقالات خود را در زمینه پژوهش در زیبایی شناسی و وجه کاربردی پوشاک، زمینه های فرهنگی، معرفتی، و تاریخی تولید پوشاک در ایران (از صناعت بومی و اقلیمی تا صنعتی امروز)، مردم شناسی پوشش با رعایت نگرش ملی و اسلامی و بررسی چالش های گذشه و امروز و آینده، شناسایی و معرفی کاربرد صنایع دستی در طراحی و تولید پارچه و لباس (از پارچه تا طراحی پوشاک) و... ارائه دهند. نحوۀ انتشار مقالات در قالب سخنرانی و بحث علمی و تخصصی بوده و در نشریه یا کتابی مستقل به چاپ خواهند رسید.
در بخش جانبی جشنواره نیز کارگاه های آموزشی، غرفه های آشنایی با طراحان لباس و مسابقه طراحی برگزار می شود.
شرکت کنندگان در جشنواره باید دانشجویان رشته ها ی مرتبط در زمینه طراحی لباس بوده و در حال تحصیل باشند یا کمتر از 2 سال از فارغ التحصیلی آنها گذشته باشد.
آخرین مهلت ارسال آثار 10 آذر 1394 است و علاقه مندان برای ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت iau.nfiic.ir مراجعه کرده یا با دبیرخانه جشنواره به شماره 66954590 تماس بگیرند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران