خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نمایشگاه سالانه انجمن مجسمه‌سازان دانشگاه تهران افتتاح شد

25 آبـان 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- چهارمین نمایشگاه گروهی سالانه انجمن علمی مجسمه سازان دانشگاه تهران، دوشنبه 25 آبان در نگارخانه استاد "ممیز" خانه هنرمندان ایران گشایش یافت.
مهدی محسنی، هانیه میرقاسمی، باران حمیدی، ریحانه میرجهانی، غزل نامجو، شیما تاجبخش، هانیه حاجی میرزا، اشکان نژادابراهیمی، گلنوش حشمتی، فاطمه موسوی، سعید محمودی و بهزاد نادعلیان هنرمندانی هستند که آثارشان در این دوره از نمایشگاه سالانه انجمن مجسمه سازان دانشگاه تهران با داوری ریما اسلام مسلک، کامبیز صبری و نرگس حریریان به نمایش گذاشته شده است.
هانیه حاجی میرزا یکی از دبیران این نمایشگاه سالانه مجسمه سازی بیان کرد: امسال خیلی بیشتر پیگیر بودیم که هنرمندان زودتر شروع به ایده پردازی و اجرا کنند که در زمان برگزاری نمایشگاه، کیفیت آثار تحت تاثیر ضرورت زمانی قرار نگیرد. خصوصا در مورد دانشجویان سال های پایین تر زمان بیشتر، باعث می شود که کارهایشان از حالت ماکت خارج شود و به صورت اجرای نهایی ارائه شود.
این هنرمند به بررسی روند پیشرفت دانشجویان و همچنین پیشرفت خود نمایشگاه اشاره کرد و افزود: در نمایشگاه این دوره چیدمان های بیشتری داریم، کارهای نسبتا قوی تری از دوره های پیش ارائه شده است، آثار از تنوع متریال و ایده بالاتری برخوردار است به عنوان مثال می توان به استفاده خلاقانه از نور و ویدئوآرت اشاره کرد. در این دوره از نمایشگاه گزیده تر عمل کرده ایم و در نتیجه فضا خلوت تر است و آثار به راحتی دیده می شوند.
دبیر چهارمین دوره نمایشگاه سالانه انجمن علمی مجسمه سازان، ضمن تاکید بر ماهیت این نمایشگاه که دانشجویی است و در نتیجه در هر دوره گروهی که فارغ التحصیل شده اند از نمایشگاه خارج شده و ورودی های جدید وارد می شوند، اضافه کرد: به طور کلی اساتیدی که روند نمایشگاه را دنبال کرده اند اعتقاد دارند اینکه دانشجویان از تمامی ترم ها کاری در حد نمایشگاه ارائه می کنند خیلی خوشایند است زیرا کمتر دیده شده که گروهی از دانشجویان با هم همراه شوند و نمایشگاه هایی با این تنوع برگزار کنند. این باعث شده دانشجویان با نگاهی جدی تر به کار کردن بپردازند و چشم انداز حضور نمایشگاهی داشته باشند. دانشجویان می دانند کارها داوری می شود و امکان فروش دارد و در نتیجه انگیزه بیشتری پیدا می کنند.
چهارمین دوره نمایشگاه سالانه انجمن علمی مجسمه سازان برای سومین سال پیاپی در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود یکی از موفق ترین نمایشگاه های دانشجویی حوزه مجسمه سازی کشور بوده است. آثار این نمایشگاه از 300 هزار تومان تا 3 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده اند.
این نمایشگاه تا یکم آذر ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت 13 تا 20 به نشانی آیت الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران