خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

خانه هنرمندان ایران میزبان چهار نمایشگاه تجسمی

21 آبـان 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نمایشگاه عکس "خوابیدار" محصول مشترکی از سامان آفریدند و مصطفی کاظمی مطلق است که در نگارخانه استاد "میرمیران" افتتاح خواهد شد. در این نمایشگاه 10 اثر ترکیبی از عکس های این دو هنرمند، در ابعاد 100 در 70 سانتیمتر، ارائه می شوند.
این آثار بین 1 میلیون و 400 هزار تومان تا 2 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند. سال گذشته نیز نمایشگاهی از فتومونتاژهای این هنرمندان در خانه هنرمندان ایران برگزار شد که با استقبال مواجه بوذ.
نگارخانه "بهار" میزبان نمایشگاه عکس دیگری با عنوان "پایتخت" خواهد بود. در این نمایشگاه 13 عکس سیاه و سفید از آثار حسین موسوی فراز به نمایش در می آید که هنرمند در آنها به موضوع فردگرایی و انزوا در تهران پرداخته است.
این نمایشگاه، نخستین نمایشگاه انفرادی موسوی فراز در زمینه عکس محسوب می شود و هنرمند پیش از این در سه نمایشگاه گروهی عکس شرکت داشته و سابقه 8 سال عکاسی خبری و تبلیغاتی را نیز در کارنامه خود دارد.
آثار این نمایشگاه در ابعاد 100 در 80 سانتیمتر ارائه می شوند و همگی 2 میلیون تومان، قیمت گذاری شده اند.
نمایشگاه نقاشیخط های مراد فتاحی با عنوان "عمر که بی عشق رفت هیچ حسابش مگیر"، یکی دیگر از نمایشگاه هایی است که روز جمعه در خانه هنرمندان ایران افتتاح خواهد شد. این نمایشگاه که شامل 15 اثر اکریلیک و ترکیب مواد بر روی بوم و با موضوع عشق است، در نگارخانه "تابستان" آغاز به کار خواهد کرد.
این نمایشگاه ششمین نمایشگاه انفرادی مراد فتاحی در زمینه نقاشیخط و نقاشی است. فتاحی، متولد سال 1350، کارشناس نقاشی و فارغ التحصیل انجمن خوشنویسان ایران است. آثار این نمایشگاه در ابعاد حدودا 170 در 170 سانتیمتر ارائه می شوند و بین 1 میلیون و 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.
نگارخانه "پاییز" هم میزبان نقاشی های مصطفی سروریان با عنوان "از سنت تا مدرنیته" خواهد بود. سروریان که متولد سال 1333 است، از سال1347 فعالیت هنری را آغاز و در سال 1359 آموزشگاه هنری خود را تاسیس کرده است.
این هنرمند در نمایشگاه پیش رو حدود 15 اثر با تکنیک رنگ روغن روی بوم و با سبک انتزاعی در معرض دید عموم قرار خواهد داد. سروریان که عضو پیوسته انجمن هنرمندان نقاش ایران و از شاگردان محسن وزیری مقدم است علت نامگذاری نمایشگاه را مروری از آثار قدیمی تر تا آثار متاخر خویش و خصوصیات آنها می داند.
این نمایشگاه ها تا اول آذر در خانه هنرمندان ایران ادامه خواهند داشت و علاقه مندان می توانند برای دیدن آثار همه روزه از ساعت 13 تا 20 به نشانی خیابان آیت الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر مراجعه کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران