خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

معرفی یک مدل مسلمان در تبلیغات برند اچ اند ام

19 آبـان 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- ماریا ادریسی اولین زن باحجابی است که برای H & M مدل شده است. مدل مسلمانی که با پوشیدن حجاب در یک فیلم تبلیغاتی برند H & M حضور پیدا کرد، می گوید: از اینکه حضور او در دنیای مد به یک اتفاق بین المللی تبدیل شده حیرت زده است.
ماریا که نام او در اخبار روزانه قرار گرفته است می گوید: "صادقانه می گویم که پیش بینی چنین اتفاقی را نمی کردم. می دانستم که این ویدئو قرار است چیز متفاوتی باشد اما اصلا انتظار نداشتم در سراسر جهان دیده شود. حالا عده زیادی می دانند من چه کسی هستم."
این ویدئوی تبلیغاتی 2 ماه پیش ضبط شد و نتیجه آن برای یک روز و نیم کار یک دختر 23 ساله که در لندن زندگی می کند بد نیست. این اولین بار است که حجاب، به عنوان بیان تواضع و عفت، در یک آگهی برای تبلیغ لباس های یک برند فست فشن دیده می شود.
واکنش ها به موفقیت ماریا غالبا مثبت بوده است، اما برخی اظهارات منفی هم وجود داشته است، از جمله برخی از ناظران گفتند که لباس پوشیدن او به اندازه کافی متواضعانه نیست.
در این ویدئو که "گره را ببند" نام دارد، آرایه هایی از فرهنگ و فیزیک بدنی افراد گوناگون ارائه می شود و ادریسی با پالتو صورتی، شلوار و عینک آفتابی بزرگ، به همراه حجابی که سر و گردن او را پوشانده دیده می شود.
ادریسی قصد دارد با فعالیت های بیشتر در زمینه مدلینگ نگاه جهان را تغییر دهد و به جریان اصلی دنیای مد بگوید زنی که حجاب دارد هم می تواند مطابق مد روز باشد.
او همچنین قصد دارد یک وبلاگ برای بیان افکار خود در مورد حجاب راه اندازی کند. ماریا گفت: "من می خواهم بگویم که تواضع و حیا، پیش از نمود خارجی آن، از داخل شروع می شود."
دیلی نیوز

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a