خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تایید قطعی کریس راک برای اجرای اسکار 201

3 آبـان 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- آکادمی اسکار کریس راک کمدین را رسما به عنوان مجرای اسکار هشتادو هشتم معرفی کرد. به نقل از ورایتی، کریس راک کمدین در ماه فوریه 2016 به عنوان مجری روی صحنه می رود و مراسم اسکار که مهمترین شب هالیوودی ها در سال است، امسال با میزبانی او برگزار می شود.

راک کمدین سبک استندآپ کمدی و یکی از مجریان طولانی مدت برنامه پرطرفدار "ساتردی نایت لایو" است. او یک بار دیگر در سال 2005 میزبانی اسکار را برعهده داشت و برای اشاره هایی که به مسایل سیاسی و نژادی داشت به تیتر روزنامه ها بدل شد و مخاطبان این برنامه را به بیش از 41.5 میلیون نفر افزایش داد.
اجرای برنامه اسکار یکی از مهمترین افتخارها در صنعت سرگرمی سازی هالیوود محسوب می شود اما این کار بسیار هم دشوار است و میزبان باید ترکیبی از مونولوگ های طنزآمیز را بر زبان بیاورد تا بتواند این برنامه سه ساعته را پرتحرک، جذاب و سرگرم کننده پیش ببرد. این در حالی است که بزرگترین بازیگران هالیوود به صورت زنده و سخت گیرترین مخاطبان در پای تلویزیون ها، تماشاچی این برنامه هستند.
دیوید هیل و رجینالد هودلین دو تهیه کننده امسال این مراسم راک را به عنوان یک بازیگر، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان به عنوان انتخاب شماره یک خود معرفی کردند.
راک 50 ساله نیز در بیانیه ای این را افتخاری برای خود خواند.
تهیه کنندگان اسکار اعلام کردند قصد دارند این برنامه را با آواز و شوهای زنده همراه کنند و این همان کاری بود که با میزبانی هیو جکمن ممکن شده بود. با این حال با میزبانی نیل پاتریک هریس که سال پیش روی سن ایستاد، شمار مخاطبان به پایین ترین رقم خود در 6 سال اخیر رسید و 36.6 میلیون نقر این مراسم را در تلویزیون تماشا کردند.
گفته می شود انتخاب راک به عنوان یک سیاهپوست به نوعی پاسخی به انتقادهای شدید به آکادمی در سال گذشته است که سیاهپوستان تقریبا در آن جایی نداشتند و سفیدترین اسکار نامیده شده بود.
با یان حال هیل به عنوان تهیه کننده این احتمال را رد کرد و گفت: ما به دنبال بهترین گزینه برای این کار بودیم.
در سال 2005 راک انتقاد جدی به جرج دبلیو بوش رییس جمهوری وقت آمریکا کرده بود و در سال 2016 نیز آمریکا با انتخابات دیگری رودررو است که فرصت دیگری برای درخشیدن یک کمدین سیاسی را ممکن می کند.
کریس راک چهار بار جایزه امی را برده و تهیه کننده برنامه تلویزیونی "همه از کریس متنفرند" بوده است. این برنامه از 2005 تا 2009 پخش می شد.
مراسم اسکار 2016 در تاریخ 28 فوریه برگزار می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران