خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برنامه‌های ارکستر ملی برای ماه‌های آینده/ رهبران مهمان می‌آیند

3 آبـان 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- رهبر ارکستر موسیقی ملی اعلام کرد پس از ماه صفر برنامه های مختلفی توسط این مجموعه موسیقایی روی صحنه می رود.
فرهاد فخرالدینی با اشاره به نحوه فعالیت های ارکستر موسیقی ملی در ماه های اخیر توضیح داد: با جدیت مشغول برنامه ریزی برای برپایی چند کنسرت پس از محرم و صفر هستیم که طی آن قرار است رپرتوارهای جدید با شکل و شمایلی متفاوت و با کیفیت در ماه های دی و بهمن برگزار شود، ضمن اینکه برنامه ریزی هایی هم برای جشنواره موسیقی فجر داریم که به زودی درباره آنها اطلاع رسانی خواهیم کرد.
وی در پاسخ به اینکه برای دعوت از رهبر ارکستر مهمان برنامه ریزی هایی صورت گرفته یا خیر؟ بیان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته تازه ترین برنامه ارکستر موسیقی ملی با حضور اولین رهبر مهمان خواهد بود و طی آن سهراب کاشف از هنرمندان جوان و تحصیلکرده موسیقی کشورمان به عنوان رهبر مهمان حضور خواهد داشت.
رهبر ارکستر موسیقی ملی ادامه داد: برنامه دیگری که داریم دعوت از چند خواننده جدید برای حضور در ارکستر است که به زودی تمرین ها را با این گروه از خوانندگان آغاز می کنیم و با توجه به اینکه هنوز در این حوزه به قطعیت لازم درباره اسامی دست نیافته ایم ترجیح می دهم طی روزهای آینده نسبت به معرفی این هنرمندان اقدام کنم.
این آهنگساز پیشکسوت موسیقی کشورمان در پایان تصریح کرد: توجه به ارکستر موسیقی ملی نیازمند عرق و همیت ملی است. ما در این سوی میدان هر آنچه را در توان داشته و داریم انجام دادیم و امیدوارم در آن سوی میدان مدیران و مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راه همراهان خوبی برایمان باشند. ما با وجود تمام مشکلاتی که می تواند سر راه این مجموعه موسیقایی باشد با جدیت مشغول برنامه ریزی هستیم و امیدوارم این برنامه ریزی ها که غالب آنها برگزاری کنسرت های جدید با رپرتوارهای جدید است بتواند مورد پسند مخاطبان نیز قرار بگیرد.

نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران