خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جوان کره‌ای پیروز رقابت نوازندگی پیانوی شوپن شد

29 مـهـر 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- یک جوان کره ای نوازنده پیانو به عنوان برنده مسابقه نوازندگی پیانوی فردریک شوپن در ورشو انتخاب شد.
به گزارش آسوشیتدپرس، سیئونگ -جین چو نوازنده ای از کره جنوبی به عنوان برنده هفدهمین رقابت بین المللی نوازندگی پیانوی فردریک شوپن انتخاب شد. گروه داوران این جایزه امروز (چهارشنبه) نام این کره ای را به عنوان برنده این رقابت بین المللی که به یاد فردریک شوپن آهنگساز شهیر لهستانی برگزار می شود، اعلام کردند.
جایزه دوم این رقابت نیز به چارلز ریچارد-همین از کانادا رسید و جایزه سوم نصیب کیت لیو از آمریکا شد. جایزه اول شامل امضای قرارداد برگزاری کنسرت در شماری از بهترین سالن های جهانی به ارزش 33 هزار دلار و یک مدال طلا است.
نوازنده 21 ساله کره ای در مصاحبه مطبوعاتی پس از اعلام نامش به عنوان برنده، به زبان انگلیسی گفت از زمانی که 11 سال داشت در این رقابت شرکت کرد. او بیان کرد: رویای من شرکت در این رقابت بود و نمی توانم این لحظه را باور کنم. اصلا به یاد نمی آورم چطور نوازندگی کردم، کنترل را از دست داده بودم ولی بعد در یوتیوب نوازندگی خودم را تماشا کردم.
این رقابت در طول سه هفته برگزار شد و تنها نوازندگی آثار شوپن را دربرمی گرفت. 17 عضو گروه بین المللی داوری، برنده این رقابت را انتخاب کردند.
رقابت نوازندگی شوپن با تاریخ 88 ساله یکی از مهمترین رویدادهای نوازندگی پیانو در جهان محسوب و هر 5 سال یک بار برگزار می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران