خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برپایی نمایشگاه طراحی‌های قلم فلزی

3 شـهـريـور 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نمایشگاه طراحی های قلم فلزی خسرو مهدوی مزده در نگارخانه هنر ایران برگزار شده است. در این نمایشگاه با عنوان "سیر" 51 اثر منتخب از طراحی های قلم فلزی سال گذشته و امسال این هنرمند به نمایش گذاشته شده است و تا پنجم شهریورماه ادامه دارد.
مهدوی مزده در این نمایشگاه با دستیابی به فضاهای احساس گرایانه تأثیرگذار، توانایی های بالفعل در طراحی سیاه و سفید و احاطه بر تکنیک کار با قلم فلز و قدرت بیان اکسپرسیو را به نمایش گذاشته و به فضاسازی های بدیعی دست پیدا کرده است.
نمایشگاه طراحی های قلم فلزی این هنرمند در دوره ای از تاریخ هنر و هنرهای تجسمی برگزار می شود که رویکرد نسل جوان امروز به مقوله "طراحی" کمرنگ شده و جایگاه و اهمیت "طراحی" در بنیان و ساختار هنرهای تجسمی مورد غفلت قرار می گیرد.
مهدوی متولد 1334 و فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه هنر دانشکده هنرهای تزیینی است و تا کنون آثارش در نمایشگاه های انفرادی و گروهی به نمایش گذاشته شده است. او از سال 1359 نیز به طور مستمر در مراکز تربیت معلم، دانشگاه ها و هنرستان تدریس می کند.
همچنین ورک شاپ تذهیب و گل و مرغ به مناسبت "هفته دولت" امروز (دوشنبه، دوم شهریورماه) در نگارخانه هنر ایران برگزار می شود.
در ورک شاپ تذهیب و گل و مرغ که از ساعت 11 تا 18 امروز در نگارخانه هنر ایران برگزار می شود، مژگان فدایی، زهرا قاضی پور، زهرا محمدی، زهرا نوایی لواسانی، اکرم ضیایی و مهری ابوالقاسم آثار گل و مرغ و تذهیب تولید می کنند.
علاقه مندان می توانند از این ورک شاپ در نگارخانه هنر ایران واقع در ضلع غربی تالار وحدت، خیابان خارک، شماره 19 دیدن کنند.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a