خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

دستگیری 54 قاچاقچی و کشف بیش از 220 میلیارد ریال پوشاک قاچاق

2 شـهـريـور 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- فرمانده انتظامی تهران بزرگ به دستگیری 54 قاچاقچی پوشاک غیرمجاز طی پنج ماه ابتدایی سال 94 اشاره کرد و گفت: با تلاش های صورت گرفته در این خصوص، بیش از 270 تن پوشاک و البسه قاچاق به ارزش 220 میلیارد ریال کشف و توقیف شده است.
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا با اشاره به اینکه طی پنج ماه ابتدایی سال 94، پلیس پایتخت موفق به دستگیری 54 قاچاقچی پوشاک غیرمجاز در محدوده های شهر تهران شده است، اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته در این خصوص، بیش از 270 تن پوشاک و البسه قاچاق به ارزش 220 میلیارد ریال کشف و توقیف شده است.
این مقام انتظامی ضمن ارائه آمار مقایسه ای از کشفیات پوشاک طی 5 ماه ابتدایی امسال و نسبت به مدت مشابه سال قبل افزود: در این مدت 21 درصد افزایش کشف محموله های قاچاق پوشاک و البسه را در شهر تهران و حومه آن داشته ایم.
وی عنوان داشت: بیشتر پوشاک قاچاق از مرزهای غربی وارد کشور شده و توسط قاچاقچیان برای توزیع و فروش به تهران منتقل شده است و پلیس پایتخت در برخورد با این قاچاقچیان با جدیت وارد عمل می شود.
رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: اولویت در حوزه جرایم اقتصادی، مبارزه با کالاهای قاچاق بوده و سعی کرده ایم در فرماندهی پلیس تهران و به ویژه پلیس آگاهی، محموله های قاچاق را در اسرع وقت شناسایی و نسبت به ضبط آنها اقدام کنیم.
سردار ساجدی نیا اظهار داشت: در این مدت 410 هزار و 502 ثوب لباس قاچاق که از مرزهای غربی وارد شده و قصد ورود به تهران را داشت در گلوگاه های مواصلاتی تهران شناسایی و در عملیات پلیسی توقیف و ضبط شد.
وی گفت: با جمع بندی عملیات های انجام شده در پنج ماهه ابتدایی سال 94 جمعاً 270 تن پوشاک قاچاق کشف و ضبط شده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام اینکه ارزش ریالی این محموله ها بالغ بر 220 میلیارد و 535 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: میزان ارزش این محموله ها از سوی کارشناسان مربوطه برآورده شده است.
رئیس پلیس پایتخت در ادامه با اشاره به افزایش 21 درصدی کشفیات پوشاک قاچاق در 5 ماه ابتدایی سال جاری گفت: بازار پوشاک و نساجی همواره مورد هجوم ورود کالا به صورت قاچاق در کشور بوده که موجب پایین آمدن سطح تولید و حتی تعطیلی واحدهای بی شماری در این صنعت شده است و پلیس پایتخت با همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در همین زمینه عملیات هایی را برنامه ریزی و اقدام به برخورد با قاچاقچیان می کند.
وی در پایان تصریح کرد: طرح های امنیت اجتماعی پلیس پایتخت همچون سال های قبل به قوت خود اجرا خواهد شد و در این خصوص، قاطعانه با مصادیق جرم از جمله قاچاق البسه و پوشاک برخورد خواهد شد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران