خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

غریب قریب» در مهر رونمایی می‌شود/ روایتی از سرگذشت بارگاه رضوی

31 مـرداد 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- تازه ترین اثر داستانی سعید تشکری با عنوان "غریب قریب" در آستانه میلاد مسعود امام رضا(ع) در خبرگزاری مهر رونمایی می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با میلاد مسعود امام رضا(ع) رمان دو جلدی "غریب قریب" تازه ترین اثر منتشر شده از سعید تشکری به میزبانی خبرگزاری مهر در تهران رونمایی خواهد شد.
"غریب قریب" داستان ساخت و بازسازی بارگاه ملوکتی امام رضا(ع) در دوران های مختلف تاریخی است. تشکری در این دوازده بخش روایت هایی از ساخت این بارگاه در دوران های نوغانیان، سامانیان، غزنویان، سلجوقیان، خوارزمشاهیان، چنگیزی ها، ایلخانان، تیموریوان، صفویان، افشاریان و قاجار ارائه کرده است.
این اثر دو جلدی به شکلی نفیس از سوی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی منتشر شده و طی مراسمی با حضور جمعی از اصحاب قلم و ادب روز سه شنبه 3 شهریور ساعت 15 در خبرگزاری مهر رونمایی خواهد شد.
سعید تشکری خالق این اثر، نمایشنامه نویس؛ کارگردان و نویسنده معاصر است که امسال نیز به خاطر نگارش رمان دو جلدی "مفتون و فیروزه" برگزیده جایزه ادبی قلم زرین شد.
وی در آستانه رونمایی از این رمان درباره آن به خبرنگار مهر گفت: هر نویسنده ای انچه را که می اندیشد و وفادارست، می نویسد! وفای من به عهدی ست که به صاحب قلمم علی بن موسی الرضا(ع) دارم-تا جز برای او ننویسم!
تشکری ادامه داد: "غریب قریب" شرح داستانی بین فضیلت و قدرت مضجع شریفی است که مخاطب بداند که چه کسانی آن را مومنانه ساختند و چگونه قدرتمندان آن را ویران ساختند. من غریب قریب را به ادبیات آوردم تا همه بخوانند و بدانند فضیلت امام غریب همچنان پابرجاست. این رمانی درباره قهرمانانی که حرم او را ساختند، کسانی ویران کردند و آن ها که باز از نو ساختند، بارها بارها بارها...
از این نویسنده پیش از آن آثاری مانند پاریس پاریس، ولادت، بار باران، وقتی زمین دروغ می گوید و وصل هزار مجنون منتشر شده است.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a