خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

گلبرگ‌هایی که لباس می‌شوند

28 مـرداد 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- هنرمند جوان سنگاپوری از گلبرگ های طبیعی برای طراحی لباس استفاده می کند.
تصویرسازی مد یکی از مراحل ابتدایی طراحی لباس است که طراحان برای ثبت ایده ها و الهامات خود از آن استفاده می کنند. هر طراح با خطوط ویژه خود یا تکنیکی که با آن راحت تر است به رسم لباس مورد نظر بر روی بدن یک انسان می پردازد تا تصویر نهایی لباس را تجسم کرده یا به سفارش دهنده نشان دهد.
تصویرسازی مد علاوه بر ثبت ایده ها ممکن است باعث دریافت ایده های جدیدی هم باشد. لکه های آبرنگ، خطوط هندسی و... که به سادگی روی کاغذ قرار می گیرند هرکدام می تواند منشأ الهامی برای یک برش خاص در لباس باشد.
گریس سیا او، هنرمند جوان سنگاپوری برای طراحی لباس های خود از گلبرگ های واقعی استفاده می کند. او از جوهر، آبرنگ یا مداد برای طراحی استفاده نمی کند و فقط از گلبرگ های در حال خشک شدن در کار خود استفاده کرده و آن ها را به تصویرسازی لباس های زیبا تبدیل می کند.
این هنرمند 23 ساله از دانشگاه ملی سنگاپور با مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شده وهمچنین به عنوان یک خبرنگار آزاد فعالیت می کند. شور و شوق او به هنر طراحی مد از دوران کودکی آغاز شد و از همان زمان با مواد دورانداختنی که مادربزرگش به او می داد شروع به ساخت لباس برای عروسک های خود کرد.
در سال های اخیر او به طور جدی در زمینه طراحی لباس عروس و سایر لباس ها فعالیت می کند و سبک او به طور عمده شامل طراحی لباس های خلاقانه مفهومی بر اساس ادغام گلبرگ های طبیعی در تصویرسازی لباس است.
گریس در چندین نمایشگاه و رویداد مد برای انجام طراحی زنده و ساخت آثار هنری شرکت داشته و آثار او میان کارهای افرادی مانند رالف لورن، جگر له کولتر و... به نمایش درآمده است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران