خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

طبیعت بیجان در خانه هنرمندان

27 مـرداد 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان "طبیعت بیجان؟" با حضور هنرمندان و اساتید در نگارخانه استاد ممیز خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.
در این نمایشگاه 26 اثر در قالب تک اثر و مجموعه آثار از 11 هنرمند به نمایش درآمده است.
در نمایشگاه طبیعت بیجان؟، آثار هنرمندان از سیصدهزار تا سه میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
این نمایشگاه شامل طیف وسیعی از برداشت ها از سوژه مورد نظر و در نتیجه تنوع قابل توجهی از نظر تکنیک است به صورتی که از طراحی های کوچک خطی تا بوم های بزرگ رنگی در آن به چشم می خورد.
نمایشگاه طبیعت بیجان؟ به کوشش امین فخارزاده و آتنا فریدونی گردآوری شده است که پیش از این برگزاری نمایشگاه گروهی نقاشی دیگری با عنوان کپی رایت- سلف پرتره را در خانه هنرمندان ایران، در کارنامه هنری خود داشته اند.
نمایشگاه طبیعت بیجان؟ تا 31 مرداد ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می توانند برای دیدن آثار، همه روزه از ساعت 14 تا 21 به نشانی خیابان آیت الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.
***انتهای زمین در سینماتک خانه هنرمندان ایران
فیلم انتهای زمین به کارگردانی ابوالفضل صفاری در خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آید.
به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، یک صدوهفدهمین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران دوشنبه 26 مرداد به نمایش فیلم انتهای زمین به کارگردانی و نویسندگی ابوالفضل صفاری اختصاص دارد.
پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی آن با حضور کارگردان فیلم و دکتر بهزاد دوران جامعه شناس و منتقد سینما برگزار می شود.
در خلاصه داستان نخستین فیلم صفاری آمده است: حجت، مردی میانسال است که از شمال با پای پیاده به جنوبی ترین نقطه ایران در کنار دریای عمان سفر کرده و آنجا 17 سال دور از زندگی شهری سکنی گزیده است. او به عنوان یک فرد مشهور و رابینسن کروزوئه ایرانی شناخته شده، اما شخصیت هایی به وی سر می زنند که باعث بروز مشکل برای او می شوند.
حجت الله قزوینی، شهاب فرضعلی، مسعود مهرگان، سعید معظمی، ابراهیم بحرالعلومی، بیژن سیفان، نیلوفر ادیب فر و وحید خدیر بازیگران، بایرام فضلی مدیر فیلمبرداری، ابراهیم سعیدی تدوینگر، محمدرضا یوسفی صداگذار، شهرام غلامپور موسیقی، سیدداود اطیابی مدیر تولید، محمد عاشقی عکاس، مسعود اطیابی تهیه کننده و صفاری و علی اکبر فتوحی سرمایه گذاران انتهای زمین هستند.
فیلم انتهای زمین به کارگردانی ابوالفضل صفاری دوشنبه 26 مرداد ساعت 17:30 در تالار استاد ناصری خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آید.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران