خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

هنرمندان شهرستانی مورد غفلت واقع شده اند

27 مـرداد 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مدیر عامل خانه هنرمندان گفت: هنرمندان شهرستانی مورد غفلت واقع شده اند، چون فاقد امکانات لازم بوده و توجه
، مجید سرسنگی شامگاه یکشنبه در نشست خبری روزهای فرهنگی شهرستان تربت حیدریه در خانه هنرمندان ایران اظهار داشت: ما نمی توانیم هنرمان را در سطح ملی و بین المللی گسترش و توسعه بدهیم مگر اینکه به هنرمندان شهرستانی توجه کنیم.
وی تاکید کرد باید ضمن بها دادن به هنرمندان شهرستانی، آنان را شناسایی و به جامعه معرفی کنیم.
سرسنگی در ادامه گفت: ما خود را از طیف گسترده ای از هنرمندان محروم کرده ایم و همه حواسمان را بر روی دو یا سه شهر بزرگ متمرکز کرده ایم که این مساله موجب ناامیدی و مهاجرت هنرمند شهرستانی به تهران می شود.
سرسنگی تصریح کرد در دهه های اخیر آنچنان که باید و شاید به هنرمندان شهرستانی توجه نشده است، چراکه اگر به آن جا بروید، می بینید که کاملأ دلسردند و گلایه دارند، این به خاطر این است که ما در این سال ها غفلت کرده ایم.
** ایجاد خانه هنرمندان در شهرستان ها
مدیرعامل خانه هنرمندان در ادامه با اشاره به پیامدهای مثبت ایجاد خانه هنرمندان در شهرستان ها گفت: در قدم اول به نوعی یک شبکه هنرمندان در کشور ایجاد می شود و هدف ما این است که این خانه در هر جا که ایجاد می شود هنرمندان آن بتوانند به تهران بیایند و آثارشان را نمایش دهند مثل تربت حیدریه که این هفته با آثارخود به اینجا آمده اند.
وی بیان داشت: یکی دیگر از اهداف ما این است که برنامه هایی را که در تهران اجرا می شود را به شهرستان ها ببریم و این یعنی ایجاد یک ارتباط دوطرفه که باعث می شود تا هنرمندان حتی در دورترین نقاط نیز از جدیدترین آثار و اتفاقات هنری مطلع شوند.
سرسنگی اظهار داشت: در همین راستا از چهارشنبه 28 مرداد برنامه خانه هنرمندان تربت حیدریه در اینجا اجرا و به نمایش گذاشته می شود و این مسیر ادامه خواهد داشت.
در ادامه رضا حسن زاده مدیر خانه هنرمندان تربت حیدریه افزود:خانه هنرمندان تربت حیدریه در بهمن ماه 93 افتتاح شد که از آن زمان نام بیش از هزار هنرمند این شهر ثبت شد.
روزهای فرهنگی تربت حیدریه از 28 تا 30 مرداد ماه جاری به مدت سه روز در خانه هنرمندان ایران دایر است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران