خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جی‌کی رولینگ مطمئن است سریال «هری پاتر» ساخته نمی‌شود

20 مـرداد 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- جی کی رولینگ در گذشته از بسیاری از پروژه های الهام گرفته از کتاب "هری پاتر" حمایت کرده، اما در مورد احتمال ساخت یک سریال تلویزیونی از نوشته هایش خوش بین نیست.
به نقل از دیجیتال اسپای، اغلب در توییتر از این نویسنده درباره مخلوق های جادوگری اش سوال می پرسند ولی وقتی از او درباره احتمال ساخت یک سریال تلویزیونی پرسیدند، او گفت این اتفاق نخواهد افتاد. یکی از طرفداران از او پرسید: "ما هفت کتاب و هشت فیلم داشتیم. یک نمایشنامه و سه فیلم مرتبط هم در آینده خواهیم داشت. سریال تلویزیونی مان کجاست؟"
رولینگ هم در پاسخ گفت: "آن را درست بعد از اپرای هری پاتر و نسخه رقص هری پاتری شاعر خواهید دید. #اتفاق نخواهد افتاد."
هفت رمان "هری پاتر" جی کی رولینگ بین سال های 1997 و 2007 منتشر شدند. از سال های 2001 تا 2011، هشت فیلم سینمایی با اقتباس از آن ها ساخته شد چون کتاب پایانی تبدیل به دو فیلم سینمایی شد. رولینگ همچنین داستان های "کوییدیچ طی سال ها" و "هیولاهای خارق العاده و نحوه پیدا کردن شان" را در سال 2001 و "داستان های بیدل شاعر" را در سال 2008 نوشت.
وبسایت پاترمور در سال 2011 افتتاح شد که شامل داستان های چاپ نشده ای از هری پاتر می شود که داستان را گسترده تر می کند. در پارک ها و اقامت گاه های تفریحی کمپانی یونیورسال می توان بخش های دنیای جادوگری هری پاتر را مشاهده کرد و تور استودیویی لندن هری پاتر متعلق به کمپانی برادران وارنر هم در ماه مارس 2012 افتتاح شد.
فیلم "هیولاهای خارق العاده و نحوه پیدا کردن شان" روز هجدهم ماه نوامبر سال 2016 منتشر خواهد شد و قرار است قسمت های بعدی آن نیز در سال های 2018 و 2020 اکران شوند. نمایش تئاتر غیرموزیکال "هری پاتر و کودک نفرین شده" هم که نمایشنامه اش را رولینگ با همکاری جک تورن نوشته در پایان تابستان روی صحنه می رود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران