خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

جشنواره ايران مد آغاز شد

عرضه كارهاي كلكسيوني كم نظير هنرمندان داخلي به ويژه ...

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: ستاد خبري جشنواره ايران مد   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

جشنواره ايران مد آغاز شد

دومين جشنواره فصلي ايران مد فعاليت رسمي خود را در فضاي مجازي آغاز كرد .

با توجه به خلاء موجود در حوزه نمايش مد و همچنين با هدف حمايت از توليد كنندگان و عرضه كنندگان آثار موجود در زمينه مد و زيبايي ، خانه مد اقدام به برپايي جشنواره فصلي ايران مد در فضاي مجازي كرده است . اين جشنواره كه به دليل آماده سازي با يك هفته تاخير فعاليت خود را آغاز كرد با توجه به تجربيات حاصل از برپايي جشنواره نخست از ويژگي ها و جذابيتهاي بيشتري برخوردار مي باشد ، عرضه كارهاي كلكسيوني كم نظير هنرمندان داخلي به ويژه در زمينه زيورآلات و مجسمه سازي و همچنين نمايش فرش نفيس راز و و تعدادي ديگر از كالاهاي نفيس و منحصر به فرد در زمينه تزيينات داخلي از جمله اين ويژگي ها مي باشد . در كنار اين آثار لباسهاي طراحي شده توسط اساتيد طراح و خياط دانشكده ها و مزون هاي معتبر از ديگر نكات قابل ذكر اين جشنواره است .

از جمله ديگر نكات قابل توجه در باره جشنواره ايران مد - پاييز 88 باز بودن گالري هاي جشنواره به روي كارهاي تازه در طول برپايي جشنواره است كه تازگي و هيجان جشنواره را تا پايان حفظ خواهد كرد .

يكي ديگر از وجوه متمايز جشنواره حاضر عرضه و فروش مستقيم آثار و محصولات هنرمندان و توليد كنندگان است . متاسفانه تا پيش از اين حمايت خاصي از توليد كنندگان اين آثار به عمل نيامده است و همين امر باعث شده تا در رقابت با توليدات خارجي دچار مشكل عرضه در داخل و خارج از كشور شوند . براي حمايت از اين گروه پويا ،خلاق و تلاشگر خانه مد با برپايي جشنواره فصلي ايران مد و تجهيز سايت خانه مد به ترجمه همزمان چندين زبان امكان عرضه مستقيم آثار هنرمندان را در داخل و خارج از كشور فراهم آورده و بدين شكل فرصت آشنايي با اين هنرمندان و عرضه اين آثار را بطور گسترده و مستمر در طي جشنواره هاي فصلي فراهم كرده است .

خانه مد اميدوار است با تقويت روزافزون جشنواره ايران مد و عرضه هر چه بهتر و بيشتر كارهاي متمايز و قدرتمند داخلي اين آثار را تحت عنوان مد ايراني به دنياي هنر و فرهنگ بين المللي معرفي كند .

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a