خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

بزرگ‌ترین ارکستر چین به ایران وارد شد

20 مـرداد 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- ارکستر فیلارمونیک کشور چین در حالی دقایقی پیش به ایران وارد شد که رهبر این ارکستر اجرا در ایران را "رویا" دانست. حدود 100 نفر از نوازندگان ارکستر فیلارمونیک چین همراه مدیر هنری این ارکستر - لانگ یو به تهران وارد شدند.
این در حالی بود که علی رهبری - مدیر هنری ارکستر سمفونیک تهران - همراه بهرام جمالی - مدیر بنیاد رودکی - به استقبال اعضای این ارکستر رفتند.
مدیر هنری ارکستر فیلارمونیک چین پس از ورود به ایران گفت: ارکستری که امروز به تهران وارد شده، بزرگترین ارکستر چین است که به همه جای دنیا سفر می کند. لانگ یو ادامه داد: برای ما و همه نوازندگان این ارکستر افتخار است که به ایران آمده ایم. حضور در این کشور و اجرا در تهران برای ما رویا بود. همه موزیسین های ما خیلی هیجان زده هستند.
این هنرمند همچنین گفت: علی رهبری پیش از این، با ارکستر چین کار کرده و او ما را می شناسد. وقتی آقای رهبری به پکن آمد، من سفر بودم و نتوانستم اجرای او را با ارکستر ببینم؛ اما وقتی از سفر به چین برگشتم، دیدم که همه شیفته او شده اند.
او با بیان این که ارکستر کشورش جزو بهترین ارکسترهای دنیا است، اضافه کرد: هیچ وقت ندیده بودم که نوازندگان یک ارکستر از حضور یک رهبر مهمان، یعنی علی رهبری اینقدر هیجان زده شوند. خوشحالیم که در تهران هستیم و امیدواریم رفت وآمد فرهنگی بین ما بیشتر شود.
همچنین "پانگ سن" - سفیر چین در ایران - پس از ورود ارکستر کشورش به تهران، اظهار کرد: امروزه رفت وآمد بین دو کشور بیشتر شده است. روسای دو کشور یعنی آقای روحانی و رییس جمهور چین، بارها با یکدیگر دیدار کرده اند.
او ادامه داد: بهتر است این همکاری و رفت و آمد بین دو کشور در زمینه فرهنگی هم بیشتر شود. اعضای دو ارکستر ایران و چین به خوبی یکدیگر را می شناسند.
پانگ سن از مسوولان و کارشناسان حوزه ی موسیقی در ایران تشکر کرد و گفت: خبرهایی غیرواقعی از کشور شما در دنیا پخش می شود که غیرمنصفانه است. امیدوارم با چنین اقداماتی این ابهام ها رفع شود.
او ادامه داد: به تازگی ایران با گروه 1+5 درباره ی پرونده ی هسته ای به توافق رسیده است و این موضوع باعث همکاری بیشتر کشور ما و شما می شود.
سفیر کشور چین در ایران همچنین بیان کرد: آرزو می کنم این کنسرت دستاوردهای خوبی داشته باشد. وقتی هواپیمای این نوازندگان به ایران وارد شد. آنها فکر کردند که به خانه خودشان آمده اند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران