خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نمایش لباس اقوام ایرانی در برج آزادی

19 مـرداد 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- برنامه آشتی و آشنایی فرهنگ ها در پایتخت با اجرای موسیقی نواحی و نمایش لباس اقوام مختلف در برج آزادی برگزار می شود.

گروه آتلا برنامه ای با عنوان "آشتی و آشنایی فرهنگ ها در پایتخت" را در برج آزادی تهران به صحنه می برد. این برنامه به نمایش لباس های سنتی ایران در کنار نمایش آیین های محلی و سنتی ایران اختصاص دارد.

در این برنامه که ویژه بانوان برگزار می شود گروه آتلا به اجرای موسیقی و آیین های ایرانی سنتی، لزگی، گیلكی، خراسانی، جنوبی و... می پردازند.

گروه بانوان آتلا که فعالیت حرفه ای خود را از سال 90 به سرپرستی مرجان مبینی مهوار آغاز کرده است پیش از این هم پرفورمنس هایی با عنوان "آشنایی و آشتی با فرهنگ ما" را در استان البرز و برج آزادی به صحنه برده است. این برنامه در کنار نغمه های آذری، گیلکی، حرکات آیینی کردها و موسیقی بنادر جنوب، آئین های زندگی روزمره اقوام ایرانی را به همراه لباس های سنتی آنها نمایش می دهد.

گروه بانوان آتلا به سرپرستی مرجان مبینی مهوار در روزهای چهارشنبه 28 مرداد ساعت 18، جمعه 30 مرداد ساعت 15 و 19 به صحنه می رود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران