خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ایران مهمان ویژه نمایشگاه کتاب مسکو

6 ارديـبـهـشـت 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مدیر موسسه نمایشگاه های فرهنگی گفت: در نمایشگاه امسال کتاب تهران و در غرفه ای که برای معرفی برنامه های ایران به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه کتاب مسکو دایر می شود، از مردم در این باره نظرخواهی خواهد شد.

امیرمسعود شهرام نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در پاسخ به این سوال که با توجه به معرفی کشورمان به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو در سال جاری، ایران چه برنامه ای برای حضور در این آوردگاه فرهنگی دارد؟، گفت: تا پیش از شروع سال جدید شمسی، پیگیر بودیم که این موضوع رسمیت پیدا کند و اگرچه قبلاً توافقات مربوط به این مسئله صورت گرفته بود، مایل بودیم کتباً هم در این خصوص اقدام شود.
وی افزود: خوشبختانه این کار انجام شد و ستادی متشکل از نمایندگانی از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شکل گرفت و جلسات اولیه اش را هم برگزار کرده است و فکر می کنم عملاً تا پایان اردیبهشت ماه، چارچوب برنامه هایمان را تکمیل و عملیات اجرایی مان را شروع می کنیم.
قائم مقام و معاون اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همچنین از تخصیص فضایی (غرفه) برای معرفی برنامه های ایران به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه کتاب مسکو در این نمایشگاه خبر داد و ادامه داد: ما بنا داریم که از تشکل های مختلف نشر و بخش های فرهنگی و هنری کشور برای حضوری خوب در نمایشگاه کتاب مسکو، استفاده بیشتری بکنیم. البته طبیعتاً باید تلاش کنیم که اعتبارات لازم را در این خصوص جذب کنیم و اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم، فکر می کنم بتوانیم حضوری پررنگ و آبرومند در نمایشگاه کتاب مسکو داشته باشیم.
شهرام نیا گفت: در همین غرفه هم که برای پوشش مهمان ویژه نمایشگاه کتاب مسکو و از سوی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در نیم طبقه شبستان طراحی شده است، ما نظرات و پیشنهادها و ایده های مردم، فعالان عرصه نشر و نیز تشکل های مختلف و NGO ها را در این خصوص جمع آوری خواهیم کرد تا از ابتدای خرداد ماه که وارد فاز اجرایی موضوع خواهیم شد، نسبت به استفاده از این ایده ها اقدام کنیم.
مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران همچنین از حضور "سرگئی ایکا ایکین" رئیس نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
ایران امسال و برای اولین بار به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو انتخاب شده است. این نمایشگاه از 12 تا 17 شهریور امسال برگزار می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران