خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

فشن شوی عجیب در نیویورک

26 فـرورديـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- امسال طراحان و دست اندرکاران مد بهما ثابت کردند که هر چیزیدر دنیای مد ممکن است، انها برخی استانداردهای جا افتاده در صنعت مد کنار زدند و یاد آور شدند که کد برای زیباتر به نظر رسیدن است و هر مسی می تواند از این زیبایی بهره مند شوند.
بدلیل عدم تنوع، هفته های مد معمولا منتقدان زیادی داشته اند، ولی امسال دست اندرکاران مد صدای منتقدان را شنیده اند و توجه نشان داده اند.این نمایش مد به نام "FLT Moda Loving you" با همکاری یک گروه تحقیقاتی ایتالیایی مربوط به جراحات ستون فقرات و نخاع که منجر به معلولیت می شود، برگزتر شد.
یکی از بهترین های ای مدل ها به نام Jack Eyers بود که به عنوان اولین مدل دنیا با مساله نقص عضو را از آن خود کرد.این کدل در هفته مد نیویوک بسیار مشهور شدو البته پتانسیل مدلینگ در او کاملا دیده می شود.
او در 16 سالگی به دلیل مشکلاتی که از بدو تولد داشته استو توسط شخص Antonia Urzi ، از بهترین طراحان لباس افرادی مشهور همچون بیانسه و ... برای مدلینگ انتخاب شده است.
او در مصاحبه ای با Caters News می گوید: همه اینها برایم غیر واقعی جلوه می کند،هنوز قادر به باورکردنشان نیستم.چنین کارهایی طراحان را وادار کرده که با نگرش تازه ای به مد نگاه کرده و از نگاه های کلیشه ای فاصله گیرند و به انسان های واقعی توجه بیشتری نشان دهند.
جالب اینکه این هفته های مد در بیشتر کشورها برگزار شده و خود این افراد برگزارکننده مراسم هستند.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a