خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

زندگی موسس شرکت «فراری» به روایت دنیرو

23 فـرورديـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- به نقل ازگاردین، بازیگر بزرگ سینما، نزدیک به 30 سال پس از درگذشت انزو فراری، در نقش او ظاهر می شود. فراری که هنوز به عنوان چهره ای جذاب و یکی از نمادهای تاریخ اتومبیل مطرح است، در این فیلم زندگی دوباره می یابد.
هالیوود که از دهه 1990 در تلاش بوده تا زندگی این چهره مشهور را روی پرده بزرگ ببرد، به نظر می رسد با انتخاب رابرت دنیرو برای بازی در نقش اصلی، به عملی کردن این آرزویش نزدیک شده باشد.
خود دنیرو در گفتگو با روزنامه ایتالیایی میسیجرو در این باره گفته است: این افتخاری است که بتوان زندگی یکی از مردان فوق العاده را که جهان موتور و ماشین را متحول کرد، تصویر کنیم. این فیلم به زودی در دست تولید قرار می گیرد و بیشترش در ایتالیا می گذرد و من همه پروژه های دیگرم را کنار می گذارم تا در این فیلم بازی کنم.
انتظار می رود این فیلم دوره زندگی انزو فراری را از سال 1945 تا اوایل 1980 دربرگیرد. در این دوره فراری بیشترین تلاشش را برای شکل دادن به گروه خودش در مسابقات اتومبیل رانی انجام داد.
فراری در سال 1988 در 90 سالگی درگذشت. او تیم مسابقات فراری را در کنار کمپانی اتومبیل سازی اش ایجاد کرد. دنیروی 71 ساله در کمپانی تهیه فیلم خودش یعنی "ترایبکا فیلم" این فیلم را خواهد ساخت. تهیه کننده این فیلم جیانی بوزاچی از کمپانی "تریورلد" خواهد بود. گفته شده کلینت ایستوود ابراز علاقه کرده تا در صورت دوست داشتن فیملنامه، روی صندلی کارگردانی بنشیند. نوشتن فیلمنامه توسط استفن جی ریویل و کریستوفر ویلکینسون نویسندگان فیلم "نیکسون" در دست نگارش است.
بوزاچی گفته است طبیعی است که اسم فیلم "فراری" باشد و با بودجه بزرگی ساخته شود. دنیرو پیش از این نیز برای بازی در این نقش در دهه 1990 انتخاب شده بود و قرار بود مایکل مان آن را بسازد. با این حال این فیلم هیچوقت به مرحله ساخته شدن نرسید.
دنیرو که پیش از این برای بازی در نقش "پدرخوانده" چهار ماه در ایتالیا زندگی کرده بود تا لهجه سیسیلی را یاد بگیرد، در فیلم کمدی رمانتیک "دوران عشق" در سال 2011 به زبان ایتالیایی صحبت کرده بود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a