خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

گزارش هفته مد کراچی

صنعت پارچه پاکستان متوجه اهمیت مد شده

14 فـرورديـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد - هفته مد پاکستان در کراچی برگزار شد. در این هفته مد، 30 طراح مد پاکستانی مجموعه لباسهای زنانه تابستانی را به نمایش گذاشتند.

سانیا مسکاتیا در این هفته مد مجموعه جدیدی را ارائه کرد. این طراح جوان و مشهور پاکستانی که از 8 سال پیش کارش را آغاز کرده، در مجموعه هایش از پارچه های طرح دار و رنگهای ناب استفاده می کند. مجموعه جدید او "خیاط" نام دارد.

ندا آزور، از دیگر طراحانی است که مجموعه جدیدش برای لباسهای تابستانی را در این هفته مد ارائه کرد. وی از مدهای کلاسیک و قدیمی الهام گرفته و برشهای لیزری پارچه و گلدوزی با دست در لباسهای طراح پاکستانی به چشمی خورد. این مجموعه "آلاچیق فرانسوی" نام دارد.

در طرح های "هما ادنان" عشق وعلاقه طراح پاکستانی برای صنایع دستی کشورش مشهود است. وی خانه مد خود به نام "اف ان کی ایژیا" را ده سال پیش تاسیس کرد.

امسال ششمین سالی است که هفته مد پاکستان برگزار می شود. برگزاری این رویداد در شکوفایی صنعت مد پاکستان نقش مهمی دارد.

حسن شهریار یاسین یکی از مشهورترین چهره های دنیا مد در پاکستان و مدیر هفته مد می گوید: "پیشتر طراحان پاکستانی تنها زمانی دست به طراحی مجموعه جدید می زدند که خودشان می خواستند. امروز اما با نظم و برنامه ریزی کار می کنند. مثلا می دانند که چه موقع باید مجموعه ای برای بهار طراحی کنند و کی مجموعه پاییزی خود را ارائه دهند. زیرا می خواهند در سطح جهانی مطرح باشند. صنعت پارچه، یکی از وسیعترین صنایع موجود در دنیاست. پاکستان بعد از چین بزرگترین کارخانه های پارچه سازی را دارد. اگر نتوانیم بین صنعت پارچه و مد ارتباطی برقرار کنیم به هیچ جا نخواهیم رسید.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a