خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

دستبندی با هزاران طرح

های تک در دنیای مد

14 فـرورديـن 1394   خانه مد ایران    نویسنده: اخبار اروپا   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مد به دنیای تکنولوژی های برتر وارد شده و از این ابزار بی همتا فرصت های جدید خلق می کند . در تازه ترین دستاورد در این زمینه پژوهشگران مجارستان نوعی دستبند هوشمند طراحی کرده اند که "تاگو آرک" نام دارد. این دستبد نوعی صفحه نمایش الکترونیکی دارد و به کاربر اجازه می دهد الگوها و طرح های دستبندش را تغییر دهد.

تصاویر مورد نظر را می توان از طریق گوشی های هوشمند انتخاب کرد و یا اپلیکیشنی را که حاوی انواع وسیعی از طرح هاست و برای این دستبند تهیه شده، روی گوشی های هوشمند نصب کرد.

ریکا کوواکس، مدیر ارتباطات بین الملل "لایبر8" می گوید: "شما در این اپلیکیشن هزاران طرح از هنرمندان، طراحان و حتی طراحان خانه ها دارید. به این برنامه می روید، طرحی را که می خواهید انتخاب می کنید، سپس گوشی هوشمندتان را به دستبندتان می چسبانید و روی کلمه "انتقال عکس" کلیک می کنید. به این ترتیب تصویر به کمک انرژی، به دستبند منتقل می شود. 10 ثانیه صبر می کنید و سپس طرح جدید را روی دستبندتان خواهید داشت."

انرژی موجود در گوشی های هوشمند برای انتقال تصاویر روی دستبند، کافی است بنابراین لازم نیست از نیروی برق کمکی دیگری مثلا از باتری استفاده کنید. شیوه ارتباط گوشی های هوشمند با دستبند به گونه "ارتباط حوزه نزدیک" است که با نزدیک کردن دو دستگاه هوشمند به یکدیگر و در فاصله ای چند سانتی متری و یا چسباندن، آنها فعال شده و بینشان ارتباط رادیویی برقرار می شود، فناوری که بطور گسترده در گوشی های امروزی وجود دارد.

ریکا کوواکس می گوید: "در قسمت داخلی این دستبندها، تراشه ای مجهز به فناوری "ارتباط حوزه نزدیک" نصب شده که می تواند با گوشی تلفن شما ارتباط برقرار کند و در آن تمام ضمائم الکترونیکی لازم برای انجام این کار جادویی نصب شده. هسته مرکزی این فناوری، صفحه نمایش دستبند و دانش ارتباطات حوزه نزدیک است."

طراحان این دستبند معتقدند با این کار، مرز میان فناوری های پوشیدنی و صنعت زیورآلات برداشته شده است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a