خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

جشنواره ايران مد آغاز شد

براي نخستين بار مد فصل ايران از طريق انتخاب عمومي ...

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: سرويس خبري جشنواره ايران مد   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

جشنواره تابستاني ايران مد آغاز شد

نخستين جشنواره اينترنتي ايران توسط خانه مد و همكاري گروه ايران مد و دكو مد آغاز به كار كرد . جاويد دبير اجرايي جشنواره در جمع خبرنگاران سرويس خبري جشنواره با اعلام آغاز به كار رسمي جشنواره ايران مد در نخستين روز مرداد ماه سال جاري از تمامي علاقمندان به فرهنگ و هنر ايراني دعوت كرد از گالري هاي جشنواره ديدن كنند و در انتخاب مد فصل مشاركت نمايند .

وي هدفجشنواره ايران مد را معرفي مد فصل ايراني با ذوق و سليقه ايراني عنوان كرد و ادامه داد : در كشور ما علاقمندان به مد و موضوعات پيرامون ان بسيارهستند اما به دلايل گوناگون از جمله مشكلات زير ساختي و سليقه اي اين موضوع تا كنون مورد توجه لازم قرار نگرفته است و از همين روي تا پيش از اين مرجعي كه نمايانگر و معرف مد ايراني باشد وجود نداشته است . خانه مد اين وظيفه را برعهده گرفته و در پي آن است تا در هر فصل با همراهي تمامي علاقمندان به اين حوزه سليقه روز ايراني را به نمايش بگذارد .

دبير اجرايي جشنواره ايران مد در پاسخ به پرسش يكي از خبرنگاران پيرامون ويژگيهاي موضوعات براي قرار گرفتن در حوزه انتخاب علاقمندان به مد ايراني گفت : به لحاض موضوعي در حال حاضر در 4 بخش اصلي لباس روز ، هنر امروز ، زيبايي و خانه متفاوت و با 12 زير بخش جشنواره كار خود را آغاز كرده است . وي سپس افزود اما به لحاظ توليدي اولويت جشنواره با توليدات داخلي خواهد بود اما از آنجا كه جهان در حال كوچكتر شدن به لحاظ توسعه ارتباطات و مبادلات مي باشد امكان حذف كالاهاي خارجي از بازار مد كشور وجود ندارد به علاوه براي ايجاد حس رقابت و پيشرفت توليدات داخلي و حمايت از حق مصرف كنندگان كشورمان توليدات ديگر كشورها نيز با شرط موجود بودن براي مصرف كننده ايراني در جشنواره شركت داده مي شود .

جاويد در بخش ديگري از سخنان خود از هموطنان ايراني ساكن ديگر كشورها دعوت كرد تا با ارسال تصاوير آثار خود و همچنين شركت در انتخاب مد فصل ايران در كنار هم ميهنان ساكن كشور به جريان عظيم فرهنگ بزرگ و چند بعدي امروز كشور ملحق شده و بدين ترتيب در رشد و شكوفايي آن همراه باشند .

دبير اجرايي جشنواره ايران مد در پايان اعلام داشت كه طبق اعلام پيشين قرار بر اين بود كه آغاز به كار جشنواره از روز 25 تيرماه انجام پذيرد اما به دليل شرايط پس از انتخابات رياست جمهوري ، فعاليت رسمي جشنواره از اول مرداد ماه آغاز و تا اول شهريور ماه 1388 ادامه خواهد يافت .

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a