خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

مد را به همراه سال ، نو کنیم

29 اسـفـنـد 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سال 93 هم با چشم برهم زدنی به پایان رسید و جای خود را به روزهای هیجان انگیز 94 داد. سال 93 با خاطرات و رخدادهای خوب و بدش،به خاطره ها پیوست و گاهی تنها عکس هاب بجای مانده، یادآور آهنه هستند.
توجه به صنعت مد در سالهای اخیر تا حدی بوده که توانسته با پشتوانه های قوی دولتی راهکارها، بایدها و نبایدهای خود را با به میدان آمدن بخش خصوصی، جوان، خلاق و مستعد به روشنی پیدا و اعلام کند.برگزاری نمایشگاههای مختلف مد و حجاب، برپایی همایش های ملی و بین المللی این عرصه و برپایی هفته های رسمی مد از نقاط قوت در این صنعت بوده است.
اقبال و توجه خاص بنیاد مد و لباس به شکل گیری و سامان دادن موسسات تک منظوره و چند منظوره میدان را باز و آماده بسیاری از فرصت های موجود کرد. توجه بیشتر به مد ایرانی اسلامی همزمان با نو شدن سال، امری بدیعی است. بازار بزرگ و تقاضاهای اجتماعی موجود، نیازمند همکاری تمام بخش های موجود در این صنعت که گاهی باعنوان منظومه مطرح می شوند، هستیم.
دوستان عزیز ، مدسازان و مدپروران گرامی، موسسه خانه مد گنجینه ستارگان، سال نو را صمیمانه با بهترین آرزوها ، به ایران بزرگ و پاینده تبریک می گوید.
مریم مویدی

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a