خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

اختتامیه جشنواره مد و لباس فجر

15 اسـفـنـد 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه جشنواره مد و لباس فجر، گفت: صنعت، هنر و دانشگاه سه جزیره ای هستند که اگر به صورت گروهی و در کنار هم عمل کنند می توانند آثار بزرگ اقتصادی را به وجود آورند که مد و لباس می تواند چنین امری را محقق کند.
چهارمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با سخنرانی دبیر این جشنواره و معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی و تقدیر از برگزیدگان برتر حوزه مد و لباس، شامگاه یکشنبه، 18 اسفندماه در تالار وحدت به ایستگاه پایانی خود رسید.
در ابتدای این مراسم که با استقبال و حضور گسترده طراحان ایرانی مواجه شده بود، حمید قبادی، مدیر بنیاد ملی مد و لباس کشور و دبیر این جشنواره با تقدیر از برگزارکنندگان و گروه های مختلفی که در برپایی جشنواره شرکت کرده بودند، عنوان کرد: این آئین را نباید به چشم اختتامیه نگاه کرد بلکه از آن باید به عنوان خروجی یک سال موفقیت آمیز برای مد و لباس کشور در نظر گرفت.
وی افزود: اگرچه ما هنوز با نقطه ایده آل برای مد و لباس فاصله زیادی در پیش داریم اما با توجه به زحمت ها و تلاش هایی که در یک سال گذاشته شده، امید موفقیت های بیشتری را برای سال 94 در دل های مسئولان و تلاشگران مد و طراحان لباس ایجاد کرد.
باید با تلاش رسانه ها، هنرمندان و گروه های مرجع جایگاه خوبی برای مد و لباس ایرانی و اسلامی تعریف کرد
قبادی همچنین با تقدیر از صدا و سیما و دیگر رسانه برای حمایت از جریان ملی مد و لباس عنوان کرد: باید از هنرمندان، ورزشکاران، اصحاب رسانه و گروه های مرجع دیگری که در حوزه خوش پوشی و آراستگی الگوهای مفیدی برای جامعه هستند تقدیر کرد.
وی ابراز امیدواری کرد با تلاش رسانه ها و دیگر گروه های مرجع جایگاه خوبی برای مد و لباس ایرانی، تعریف کرد.
صنایع و مؤسسه ‏‏‏‏ها لباس های منطبق بر فرهنگ اسلامی و ایرانی تولید و عرضه کنند
مدیر بنیاد ملی مد و لباس همچنین با تأکید بر موفقیت آمیز بودن جشنواره چهارم اظهار کرد: پس از سال ها تلاش برای گسترش و عرضه لباس هایی که مبتنی بر فرهنگ ایرانی و اسلامی بودند، چهارمین جشنواره توانست آنها را به مردم عرضه کند و با اطمینان می گویم بیش از 90 درصد محصولات عرضه شده ایرانی بودند.
وی با اشاره به حضور صنایع و مؤسسه های تولیدی ایرانی در نمایشگاه بین المللی مد ولباس تهران گقت: امیداریم حضور صنایع و مؤسسه های تولیدی مد و لباس بیشتر در نمایشگاه ها و جشنواره های مد و لباس بیشتر شده و بتوانند کارهایی را که منطبق بر اصول اسلامی و ایرانی است در جامعه گسترش دهند.
قبادی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در فرهنگ سازی و استفاده از ظرفیت های مختلف در حوزه لباس گفت: در این راستا باید از ظرفیت های تمامی رسانه ها و ازجمله فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نهایت استفاده را ببریم.
دبیر چهارمین جشنواره مد و لباس فجر خاطرنشان کرد: در سال 94 باید با قدرت و در چارچوب اصول اسلامی و ایرانی در این حوزه کار کرد و بتوان درصدی از لباس های جامعه را با افزایش حق انتخاب مردم اصلاح کرد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a