خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

ارژن در خانه مد

سرويس هاي خواب يك و دو نفره امروزه از مبلمان به عنوان ...

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مديــر سـايـت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

ارژن در خانه مد

به همراه نمايش سرويس هاي خواب يك و دونفره

امروزه از مبلمان به عنوان اثري هنري و سپس صنعتي كه آميخته با روزآمدي بسيار است نام برده مي شود . پاسخگويي به توقعات فزاينده مصرف كننده و رقابت در عرضه جهاني توجه به نوآوري و حركت در جريان مد روز را مي طلبد . هم اكنون در ايران شركت هاي بسياري در حال توليد مبلمان هستند اما تنها برخي از آنها از قابليت قرارگرفتن كنار برند هاي جهاني را دارا مي باشند . خانه مد براي حمايت از اين گروه و توسعه فرهنگ نوآوري و خلاقيت در كنار روزآمدي تكنولوژيكي و افزايش كيفيت به معرفي برند اين توليد كنندگان مي پردازد .

شرکت هنر چوب ارژن در سال 1380 فعاليت هاي توليدي و صنعتي خود را در صنعت مبلمان کشور آغاز كرد و پس از گذشت این سالها، توانسته است تحت به عنوان یکي از ده توليد كننده برتر در تولید مبلمان منزل و اداری و دکوراسیون داخلی مطرح شود.

بخش مهمي از پيشرفت شرکت ارژن مرهون طراحی محصولات و ايجاد از وجوه تمایز محصولات است . توجه خاص به اهمیت عناصر بصری و زیبا شناسی در طراحی محصول جاذبه های لازم را به کالای اين شركت بخشيده است به گونه اي كه در حال حاضر بسياري از توليد كنندگان ديگر از محصولات ارزن به عنوان الگو براي توليد خود استفاده مي كنند . البته در كنار اين مهم از انجام سرمایه گذاری های اصولی و مدیریت بازاریابی موثر در بازارهای مختلف توسط اين شركت هم نبايد غافل بود . سرمايه گذاريهاي جديد در توسعه و مدرنيزه نمودن فن آوري توليد ، با خريد و نصب ماشين آلات پيشرفته و تامين وانتقال دانش فني لازم در بخش نرم افزار ، از آغاز سال 83 در ارژن شروع شد و دومين کارخانه ارژن، در زميني به مساحت 500/20 متر مربع ، بهره مند از 10.000 متر مربع سالن مسقف، در شهرک صنعتي ايوانکي احداث و مورد بهره برداري قرار گرفت ، که باعث افزایش ظرفيت هاي توليد در سالهای اخیر به ده ها برابر گذشته گردیده و امکان حضور فعال " ارژن" را در بازارهاي داخلي و خارجي فراهم آورد اين خود باعث افزايش نيروي انساني از 30 نفر به 250 شده است .

شما مي توانيد سرويس هاي خواب يك و دو نفره شركت هنر چوب ارژن را در گالري معماري كه زيرمجموعه خانه متفاوت است مشاهده كنيد .

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a