خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

در نمایشگاه بین المللی لباس تهران چه گذشت ؟

16 بـهـمـن 1393   خانه مد ایران    نویسنده: خانه مد - گزارش -بهمن 93   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دومین نمایشگاه پوشاک ایران با تمام انتقادهای وارد بخاطر همزمانی با نمایشگاه ترک،15 -12 بهمن ماه برگزار شد.

نمایشگاه پوشاک ایران در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران در فضایی بسیار گرم با حضور تعدادی از برندهای پوشاک و البسه برگزار شد.حضور غرفه هایی از بنیاد مد و لباس، اتحادیه پوشاک، انجمن طراحان و پوشاک و خود اتحادیه صادرات بر شور و شوق نمایشگاه افزود.
نمایشگاه لباس ترک نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفت.غرفه هایی از تولیدکنندگان ترک و با نمایش محصولات خاص و منحصر بفرد خود مملو از بازدیدکنندگان ایرانی و ترک زبان بود.در این نمایشگاه تبلیغات ، انتقاد ها و چالش های مطرح داخلی به نوعی به استقبال سوال گونه بازدید کنندگان منجر و بازار را برای آنان آماده ساخت.
آنچه در هردو نمایشگاه مشهود بود تمرکز بر پوشاک مردانه و اسپرت بود. انتقادات بسیاری که قبل از آغاز کار نمایشگاه مطرح شده بودند در بسیاری از تالارها و گروههای اجتماعی بعنوان فرصت بسیار مناسب پیش روی فعالین صنعت مد ،روبرو شد.آشنایی و ارتباط نزدیک با یکی از کشورهای بزرگ مد دنیا و انعقاد قراردادهای فیمابین از ویژگیهای فرصت ایجاد شده بودند.
تفاوت در نگاه به برگزاری نمایشگاه وچگونگی غرفه سازی از دیگر آموزش های نا نوشته نمایشگاه بود.اینکه از حرف گذشته و با نگرشی علمی هنری و روشهای مختلف جذب مشتری وارد دنیای مد بین المللی شویم و با آ گاهی کامل و اتکا به تاریخچه و قدمت طراحی و دوخت در ایران، به فردای صنعت مد ایران اسلامی اعتماد کنیم.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a