خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کارگاه‌های آموزشی تولید لباس‌ محلی در جشنواره مد و لباس

30 دی 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- علی اصغر زیلایی، مسئول بخش استان های بنیاد ملی مد و لباس، در مورد بخش استان ها و اقوام جشنواره مد و لباس گفت: در چهارمین جشنواره مد و لباس فجر مانند دوره های قبل حضور مستقل استان ها وجود دارد و بر اساس فضای نمایشگاهی که به آنها اختصاص داده شده، حداکثر حضور و کیفیت آثار را خواهند داشت.
زیلایی افزود: امسال هم استان ها با تغییراتی که در فراخوان ایجاد شده حضور فعالی دارند. یزد، گلستان، کهکیلویه و بویر احمد، آذربایجان شرقی و غربی، خوزستان، خراسان جنوبی، زنجان، چهارمحال بختیاری، همدان، خراسان رضوی، لرستان، کرمان و مرکزی، استان هایی هستند که تا به حال حضور آنها قطعی شده است و بقیه استان ها در حال تدارک برنامه های خود برای حضور در جشنواره هستند.
او با اشاره به نمایشگاه های استانی گفت: همزمان با برگزاری جشنواره مد و لباس در تهران، در بعضی از استان ها نمایشگاه مستقل استانی برگزار می شود. استان ها برای مشارکت در نمایشگاه ابتدا باید کارهای برگزیده خود را جمع آوری کرده و با معرفی یک نفر به عنوان کارشناس، در جشنواره شرکت کنند.
زیلایی افزود: امسال به لباس اقوام خیلی توجه کردیم و از استان ها خواستیم بخشی از غرفه خود را به لباس های بومی و محلی اختصاص دهند.علاوه بر این از اساتید تولید لباس محلی هم دعوت کردیم که با برگزاری کارگاه هایی نحوه تولید این لباس ها را آموزش دهند. همچنین کارهای تازه طراحان استان در غرفه ها نمایش داده می شود و آثار نوشتاری شامل کتاب های مرتبط ،پایان نامه های دانشگاهی، مجموعه مقالات و گزارشات تخصصی مد و لباس نیز به نمایش درمی آید.
او با اشاره به تعامل بین طراحان و ادارات ارشاد شهرستان ها گفت: جدا از این که ادارات ارشاد استان ها فعالان حوزه لباس استان خود را به جشنواره می آورند، طراحان استان هم می توانند با مشارکت ارشاد و به نمایندگی از استان خود مسئول غرفه شوند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a