خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

فراخوان چهارمین جشنواره مد و لباس فجر منتشر شد

30 دی 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دبیرخانه چهارمین جشنواره مد و لباس فجر، فراخوان چهارمین دوره این رویداد بزرگ هنری را در 9 بخش تخصصی منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، این جشنواره در 9 بخش مسابقه شامل (لباس بانوان، آقایان، کودکان، نوجوانان، بخش طراحی زنده لباس، کیف و کفش و طراحی پارچه)، بخش علمی و دانشگاهی شامل (بخش رقابتی عملی و علمی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، بخش آموزشگاه های فنی و حرفه ای ) بخش فرهنگی و هنری شامل (رقابتی، غیر رقابتی، فیلم و تاتر) بخش موسسات هنری مد و لباس، بخش صنعت و فناوری های نوین، بخش سازمان ها، اتحادیه ها وانجمن ها، استان ها و اقوام، عرضه محصولات کاربردی اسلامی ایرانی و بین الملل برگزار می شود.
در بخش ابتدایی این فراخوان آمده: با عنایت به الطاف الهی و در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در ارائه سبک زندگی اسلامی و ایرانی بنیاد ملی مد و لباس با مشارکت وهمکاری هنرمندان وفعالان ودست اندرکاران عرصه طراحی وتولید پوشاک، وبامساعدت ویژه کارگروه ساماندهی مد و لباس چهارمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر را در نیمه اول اسفندماه 1393 برگزار می کند.
در این فراخوان آمده : شرکت در جشنواره مد و لباس فجر بر اساس بخش های مختلف، برای تمام طراحان، تولید کنندگان، عرضه کنندگان و فرهیختگان حوزه مد و لباس کشور آزاد بوده و متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه جشنواره و با طی مراحل اقدام به ثبت نام کنند.
از سوی دیگر در این دوره حوزه های تازه ای چون کیف و کفش و طراحی پارچه و طراحی زنده در بخش مسابقه، فیلم وتاتر در بخش فرهنگی و هنری و همچنین رقابت کتاب ها در بخش علمی و دانشگاهی به جشنواره افزوده شده است.
همچنین بر اساس مقررات جشنواره هر طراح می تواند حداکثر با ارایه 10 اثربدون تکرار رنگ وسایز در هر بخش جشنواره شرکت کرده و از هر هنرمند حداکثر3 طرح به هریک ازبخش های مسابقه راه پیدا خواهد کرد.
در این فراخوان همچنین به تفصیل برنامه های کارگاه ها و نشست های جشنواره با موضوع های مشخص اعلام شده است. نیز دبیرخانه جشنواره ملاک ها و شاخصه های داوری ها را به شکل کامل در هر بخش منتشر کرده است.
طراحان و هنرمندان می توانند برای ثبت نام و دریافت فراخوان کامل جشنواره و فرم ثبت نام به سایت http://www.iranmode.comبه عنوان پورتال اختصاصی بنیاد ملی مد و لباس مراجعه کنند.
این در حالی است که مرحله ارسال آثار بخش مسابقه بر روی کاغذ، مقوا و یا لوح فشرده 10 بهمن ماه به پایان می رسد.
چهارمین جشنواره مد و لباس فجر 5 تا 11 اسفند ماه در تهران برگزار می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a