خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برپایی 2 نمایشگاه در خانه هنرمندان/ آثار موزه سعدآباد در برج آزادی رونمایی می شوند

9 شـهـريـور 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نمایشگاه آثار تصویرسازی غزاله بیگدلو در خانه هنرمندان ایران برپا می شود. غزاله بیگدلو آثار تصویرسازی خود را 9 تا 15شهریورماه در نمایشگاهی با عنوان "جای خالی" در نگارخانه نامی خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آورد.
غزاله بیگدلو، فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و تاکنون جوایز متعددی در حوزه کتاب کودک و نوجوان دریافت کرده که جایزه قلم زرین سال 2009 نمایشگاه بین المللی تصویرگری بلگراد یکی از آنهاست. همچنین آثار تصویرگری این هنرمند در کتاب های "شوخی"، "عروسی هزارم"، "یک شب مهتابی" و "یک عالمه آلوچه" به چاپ رسیده است.
این نمایشگاه 9 شهریورماه ساعت 17 در نگارخانه نامی افتتاح می شود و تا 15 شهریورماه هر روز از ساعت 14 تا 21 میزبان علاقه مندان است.
همچنین نمایشگاه دیگری با عنوان "برج آب" 9 شهریورماه در خانه هنرمندان آغاز به کار می کند که تا 14 شهریورماه در نگارخانه بهار خانه هنرمندان ایران برپاست.
"برچ" در گویش بوشهری به معنی درخشش است و "برچ آب" یعنی درخشش در آب. این نمایشگاه درباره کودکانی است که در حال بازی با آب هستند و جدا از درخشش آنها در دریا، غم و شادی و احساسات پنهانی در چهره شان نهفته و در عین حال انعکاس وضعیت مالی و اجتماعی آنها هدف عکاس بوده است.
پیمان یوسف زاده متولد 1365 دانش آموحته معماری از دانشگاه بوشهر است و "برچ آب" اولین نمایشگاه انفرادی اوست.
این نمایشگاه 9 شهریورماه ساعت 17 در نگارخانه بهار افتتاح می شود و تا 14 شهریورماه هر روز از ساعت 14 تا 21 میزبان علاقه مندان است.
نمایشگاه آثار برجسته موزه سعدآباد در برج آزادی
نمایشگاه آثار شاخص موزه دوره ای سعدآباد دوشنبه 10 شهریورماه در نگارخانه بوستان آزادی افتتاح می شود.
موزه سیار سعدآباد به عنوان اولین موزه سیار در کشور در سال 85 افتتاح شد که تاکنون در 4 استان در ایران، 5 نمایشگاه در خارج از کشور و 8 نمایشگاه در تهران برگزار کرده است.
نمایشگاه دوره ای موزه سعدآباد اولین بار در برج آزادی آثار شاخصی اعم از 70 اثر تجسمی (سفال و زیور آلات) و 25 تابلو از موزه های هنرهای زیبا، موزه بهزاد،خط و کتابت میرعماد و موزه محمود فرشچیان در معرض دید عموم قرا می دهد.
علاقه مندان می توانند به جز شنبه ها همه روزه از 10 تا 20 شهریورماه از ساعت 9 تا 17 به نگارخانه بوستان برج آزادی مراجعه کنند.

نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a