خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

آلبومی با حضور یازده چهره موسیقی پاپ

9 شـهـريـور 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- آلبوم گروهی ˝من و ما˝ با حضور یازده خواننده ی شناخته شده موسیقی پاپ، از امروز 9 شهریور روانه بازار موسیقی می شود.
به نقل از روابط عمومی این آلبوم در این مجموعه ستاره هایی هایی چون؛ محسن چاوشی، مرتضی پاشایی، شهرام شکوهی، علی لهراسبی، رضا صادقی، مهدی یراحی، ایمان قیاسی، احسان حق شناس و سینا حجازی حضور دارند.
محسن چاوشی در این آلبوم با قطعه "دیگه دوسم نداره" با ترانه ای از حسین صفا حضور دارد، همچنین ملودی و تنظیم این قطعه بر عهده خود چاوشی بوده است.
سینا حجازی خواننده ای که برای اولین بار در یک آلبوم رسمی حاضر شده است قطعه "بذار بگن" را برای این آلبوم آماده کرده است. شعر، ملودی و تنظیم آن را نیز خود او انجام داده است.
مرتضی پاشایی با قطعه "قلبم رو تکراره" به استقبال مردم خواهد رفت. قطعه ای که ترانه آن را مهرزاد امیرخانی سروده و تنظیم آن را سعید زمانی انجام داده است، ملودی آن نیز بر عهده خود پاشایی خواهد بود.
شهرام شکوهی قطعه "مقدس" را برای این آلبوم آماده کرده است. علی بحرینی ترانه آن را سروده و میلاد ترابی ملودی و تنظیم آن را بر عهده داشته است.
ایمان قیاسی برای این آلبوم قطعه "دریا" را با ترانه ای از حسین صفا و ملودی و تنظیمی از محسن چاوشی آماده کرده است.
مهدی یراحی قطعه "خدا به همرات" را با ترانه ای از امیر علی بهادری و تنظیمی از آرون حسینی آماده کرده است. ملودی آن نیز بر عهده خود یراحی بوده است.
علی لهراسبی قطعه "گل رز" را با ترانه مهرزاد امیر خانی، ملودی حسین قربانپور و تنظیم مهران عباسی در این آلبوم اجرا کرده است.
رضا صادقی قطعه "فال" را برای این آلبوم تدارک دیده است. تنظیم آن را انوشیروان تقوی انجام داده است.
احسان حق شناس نیز قطعه "عاشق چشمات" را با ترانه و ملودی ای از امیر یگانه آماده کرده است.
امیر مسعود و عرفان معماری نیز دو خواننده جوان حاضر در این آلبوم هستند که برای اولین بار قطعه ای از آنها منتشر می شود.
امیر مسعود قطعه "مثل اون روزا" را با ملودی و تنظیم خود آماده کرده است. همچنین عرفان معماری نیز قطعه "از اون روز که رفتی" را با ملودی و تنظیم امیر مسعود برای این آلبوم کنار گذاشته است.
آلبوم "من و ما" فقط شامل یک شماره نیست و یک پروژه ادامه دار خواهد بود، پروژه ای که در شماره های بعدی آن نیز ترکیبی از ستارگان موسیقی پاپ و جوان های با استعداد وجود دارند.
آلبوم "من و ما" به تهیه کنندگی "رامین بصیرت نیا" و توسط پخش تصویر دنیای هنر روز یکشنبه 9 شهریور ماه در تیراژی گسترده در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a