خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نمايشگاه جهاني فرش در شانگهاي چين گشايش يافت

18 مـرداد 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نمایشگاه جهانی فرش شانگهای چین با حضور 1200 شرکت از بیش از بیست کشور صاحب نام و تولید کننده فرش از سراسر جهان از جمله ایران گشایش یافت .این نمایشگاه که به "دموتکس" آسیا و اقیانوسیه معروف است با یکصد وسی هزار مترمربع مساحت ، دومین بازار بزرگ و رقابتی فرش در جهان است که مهم ترین تولید کنندگان این کالاهای با ارزش آخرین دست آوردهای خود را در صنعت فرش عرضه می کنند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه پانزدهم جهانی فرش در آسیا و اقیانوسیه حضور فعالی دارد .
سید موسی مهدوی گهر مسئول غرفه ایران در این نمایشگاه گفت این سومین حضور پرافتخار ایران در نمایشگاه جهانی فرش است و سالن ایران بیش از چهارصد متر فضا دراختیار دارد که سیزده شرکت تولید کننده فرش دستباف ایرانی را در این نمایشگاه نمونه هایی از تولیدات خود شامل فرش ،گلیم و تابلو فرش عرضه کرده اند .
دراین نمایشگاه فرش دست باف ایرانی با ویژگی های منحصر بفرد خود با استقبال بیشتر متخصصان و دست اندرکاران تولید و تجارت فرش دست باف روبرو است .
در نمایشگاه جهانی فرش شانگهای در کنار ایران کشورهایی نظیر آلمان ، بلژیک ، ترکیه ، پاکستان ، چین وهند نیز فرش های ماشینی و نمونه هایی از تولیدات خود را عرضه کرده اند.
همچنین گروهی از طراحان صاحب نام و برجسته از استان اصفهان و به نمایندگی از کشورمان برای بررسی و شناخت طرح های مورد علاقه بازار چین و دیگر کشورها در این نمایشگاه حضور دارند .
این نمایشگاه به مدت سه روز د ر بندر شانگهای چین برپا شده است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a