خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

سکوت 8 ساله در تالار وزارت کشور می شکند

18 مـرداد 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سالن وزارت کشور پس از هشت سال فاصله از موسیقی، میزبان کنسرت "چرا رفتی؟" همایون شجریان می شود.
محمد حسین توتونچیان مدیر موسسه فرهنگی هنری ققنوس روز سه شنبه در نشست خبری کنسرت چرا رفتی ؟ افزود: هشت سال بود که در سالن وزارت کشور هیچ کنسرتی برگزار نمی شد که با اجرای 16 تا 24 مردادماه این مجموعه دوباره میزبان هنرمندان و مخاطبان علاقه مند به موسیقی خواهد بود .
توتونچیان با اعلام روز و ساعت اجرای کنسرت چرا رفتی خاطرنشان کرد : روزهای 16 تا 17 این برنامه در دو ساعت 18 و 21:30 برگزار می شود و به دلیل استقبال علاقه مندان کنسرت در دوشب نیز ساعت های 23 و 24 اجرا می شود.
وی این توضیح را نیز داد که موسسه ققنوس در تازه ترین برنامه خود تور آلبوم نه فرشته ام نه شیطان به خوانندگی شجریان و آهنگسازی تهورث پورناظری را در تهران و دیگر شهرستانها برگزار خواهد کرد.
این برگزار کننده از استقبال علاقه مندان برای حضور در کنسرت خبر داد و گفت : مخاطبان می توانند برای تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند .
وی با بیان اینکه این اجرا بزودی در شهرستان های دیگر کشور نیز برگزار خواهد شد ، افزود : این کنسرت در شهری که امکانات مناسب و مطلوب را داشته باشد نیز اجرا خواهد شد .
در ادامه این نشست دوک پارک حامی کنسرت افزود: سرزمین ایران دارای افرادی تحصیلکرده و سطح بالا از لحاظ فرهنگی است که این مهم توجه شرکت های تجاری به مقوله های فرهنگی هنری را دو چندان می کند .
مدیر شرکت سامسونگ در ایران افزود : توجه به برنامه های هنری از جمله موسیقی می تواند فضایی مناسب برای علاقه مندان به این هنر کهن را در ایران مهیا کند و ما نیز سعی داریم با حمایت از برنامه هایی از این دست در معرفی این بخش سهمیم باشیم .

نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a