خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ارکستر صدا و سیما برای جام‌جهانی فوتبال آهنگ تولید کرد

18 خـرداد 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- ارکستر سمفونیک سازمان صدا و سیما به سفارش مرکز موسیقی و سرود رسانه ملی یک قطعه ارکسترال پاپ را به مناسبت جام جهانی فوتبال برزیل منتشر کرد.
محمد نصرتی آهنگساز و تنظیم کننده این قطعه موسیقایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این کار اثری تلفیقی است که با حضور نوازندگان ارکستر سمفونیک سازمان صداو سیما با ترکیبی از سازهای بادی، زهی و سازهای الکترونیک به سفارش مرکز موسیقی سازمان صدا وسیما تولید شده که ترانه آن را سهیلا اسدی سروده و من به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده در آن حضور دارم.
وی ادامه داد: این قطعه اثری با کلام است که خوانندگان آن گروه کر ارکستر سمفونیک سازمان صدا و سیما هستند و به نظر من کار بسیار پرشور و هیجانی است که در فضای ارکسترال راک با ترکیبی از سازهای ارکستر و پاپ و استفاده از ریتم های مختلف که در برگیرنده ملودی ایرانی و جهانی است به مخاطبان ارائه خواهد شد.
این آهنگساز با اشاره به ویژگی های قطعه ویژه جام جهانی خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را انجام داده ایم که اثر تولید شده فارغ از هیجانات رسانه ای و تبلیغات کاذب قطعه ای در خور شان نام ایران و تداعی کننده یک شور حماسی و هیجانی در بین مردم در آستانه فرارسیدن جام جهانی فوتبال باشد و این امید را دارم که با توجه به زحمتی که برای اثر کشیده شده مورد استقبال مردم هم قرار گیرد.
محمد نصرتی دانش ­آموخته رشته آهنگسازی دانشگاه هنر با درجه کارشناسی ارشد است و تاکنون از محضر استادانی چون فرهاد فخرالدینی، شریف لطفی، نادر مشایخی، وارطان ساهاکیان، هوشیار خیام و کیاوش صاحب نسق بهره مند شده است.
نصرتی از سال 72 همکاری خود با ارکستر سمفونیک صدا و سیمای تهران را در مقام آهنگساز آغاز کرده و اکنون نیز نوازندگی ساز فرنچ­ هورن را در این ارکستر عهده ­دار است. "سوئیت­ سمفونی لیلی" و "دکلمه شعر و موسیقی" از دیگر آثار این هنرمند است که به زودی منتشر خواهد شد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a