خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

پوستی درخشان داشته باشیم

هر یک از ما بدنبال داشتن یک پوست درخشان هستیم، اما تعداد بسیار کمی از ما واقعا به دنبال ...

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مديــر سـايـت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد - هر یک از ما به دنبال داشتن یک پوست درخشان هستیم، اما تعداد بسیار کمی از ما واقعا بدنبال آن هستیم. عوامل مختلفی برای بدست آوردن سلامت پوست وجود دارند. در اینجا چند عامل مهم در این زمینه وجود دارند:

- درخشش پوست به طور طبیعی: سبزیجات و میوه های تازه می توانند مارا با تمام مواد مغذی ضروری و ویتامین ها ی ضروری برای سلامت راتامین می کنند. از این رو به جای صرف بیشتر پول خود در خرید محصولات گران قیمت بهداشتی وقت خود را در خوردن مواد غذایی سالم بگذارید.. اسفناج و آهک غنی از ویتامین هستند که کمک به رشد پوست کمکمی کنند. خاصیت آنتی اکسیدانی گوجه فرنگی می تواند به شما کمک کند تا پوست خود را از آسیب محافظت می کند.

- معجزه آب: آب دارای خواص بسیاریاست که برای حفظ یک بدن سالم ضروری است. در طول روز بخصوص در فصول گرم سال میزان لازم آب بنوشید. به منظور دفع سمومی که در حال حاضر در بدن شماوجود دارد،نوشیدن آب کافی بهشماکمک می کند.. ترکیبی از مولکول های هیدروژن و اکسیژن موجود در آب می تواند کمک به شما برای حفظ قابلیت ارتجاعی پوست کمک کند. نوشیدن حداقل 6 تا 8 لیوان آب در هر روز برای بدن ضروری است.استفادهاز بخار آب و انواع آن حداقل یکبار در هفته کمک بزرگی برای داشتن پوستی درخشان است.

- همواره از حداقل لوازم آرایشی و شیمیایی استفاده کنید حداقل دو بار در روز پوست خود را پاک سازی کنید.

- استفاده از لوسیون ضد آفتاب در هر زمانی که شما خانه خود را ترک می کید کمک بزرگی است . این امر می تواند برای جلوگیری از تخریب های ناشی از نور خورشید به پوست خود کمک کند. از انواع روغن های دور لب برای جلوگیری خشکی و چروک پوستاستفاده کنید. شستن صورت هرشب قبل از اینکه به رختخواب بروید، می تواند کمکی برای حذف تمام عوامل محیطی که در حال حاضر در پوست خود دارید به حساب می آید.

- ورزش به طور منظم: یک رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی خوب ، دو عامل بسیار مهم است که می تواند به شما در داشتن پوست درخشان در دراز مدت وحفظآن کمک کند. تمرینات هوازی پوست شما را خشان و به موجب تحریک جریان خون در بدن شما می شوند.

- عوامل دیگر: استرس می تواند عامل مهمی باشد که می تواند به بافت پوست و درخشش آن کمک کند. کاهش استرس در زندگی ارامشی را به پوست هدیه می دهد که تاثیر انبر پوست بهوضوح آشکارمی شود.

نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a