خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کنسرت رضا یزدانی ومازیار فلاحی با حضور جانبازان دربرج میلاد برگزارشد

9 خـرداد 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- کنسرت رضا یزدانی و مازیار فلاحی با حضور 300 جانباز 70 درصد در برج میلاد برگزار شد.
به گزارش خانه مد به تقل از خبرگزاری ایرنا، همزمان با هفته جانباز، کنسرت موسیقی پاپ با حضور بیش از یک هزار نفر از جانبازان وجمعی ازخانواده شهدا، شامگاه پنجشنبه 8 خرداد در برج میلاد تهران برگزار شد.
در ابتدای این کنسرت مازیار فلاحی به روی سن آمد وقبل ازاجرای برنامه اش گفت: روزی که به آسایشگاه ثارالله جانبازان رفته بودم قول دادم که کنسرتی را با حضور این عزیزان برگزار کنم و حالا خوشحالم که این افتخار نصیب من و دوستانم شده واکنون در خدمت جانبازان عزیز هستم.
وی در ادامه دو قطعه قلب یخی و لیلی ومجنون را اجرا کرد و قبل از خواندن موسیقی سوم خود با عنوان رفیق بچگی هام گفت : می خواهم درباره این موسیقی توضیح کوتاهی بدهم. من این موسیقی را به یاد دو دوست دوران نوجوانی ام ساختم که در زمان جنگ شناسنامه هایشان را دستکاری کردند و به جبهه رفتند و شهید شدند.
فلاحی در ادامه به معرفی داود جعفری نوازنده آکاردئون گروهش پرداخت و افزود: این نوازنده نابینا استاد پیانوی من بوده است. او نابغه موسیقی ایران است که در دانشگاه سالزبورگ اتریش در حال تحصیل دکترای موسیقی است.
این خواننده پاپ افزود : وقتی از او دعوت کردم که به گروه ما بیاید خودش ساز آکاردئون را برای اجرا در گروه ما انتخاب کرد.
پخش کلیپی از شهدای جنگ از دیگر میان برنامه های این کنسرت بود. پس از این بخش فلاحی موسیقی های نبش قبر، خدایا دوستت دارم، مترسک و یلدا را اجرا کرد.
شانه های بی لباس آخرین قطعه ای بود که فلاحی در این کنسرت اجرا کرد. وی قبل از اجرای این موزیک توضیح داد : آهنگ شانه های بی لباس را با همکاری امیر رهنما و به یاد شهدا و جانبازان عزیز کشورم ساخته ام که برای اولین بار در حضور شما جانبازان عزیز اجرا می شود.
در ادامه این برنامه، با حضور جانباز 70 درصد، آقایان سالکی و ملک زاده از رضا یزدانی و مازیار فلاحی تقدیر شد.
بخش دوم این برنامه اجرای رضا یزدانی بود. وی به روی سن آمد و در معرفی آهنگ اول خود گفت : میراث اجدادی موزیکی است که برای اولین بار در حضور شما جانبازان اجرا می کنم. علتش هم این است که این قطعه را به یاد تمام خانواده شهدا وجانبازان ساخته ام.
وی درادامه با بیان اینکه من همیشه به جانبازان ارادت خاصی داشته ام افزود: همیشه در کنسرت هایم سعی می کنم ازجانبازان برای حضور دعوت کنم ومعمولا تعداد کمی به کنسرت های من می آیند اما امشب خوشحالم که درحضور این همه جانباز عزیز برنامه اجرا می کنم.
حس تاریخ، داغ وˈطهران تهرانˈ از دیگر قطعه هایی بود که یزدانی اجرا کرد و با تشویق ممتد جانبازان همراه شد.
وی درپایان این برنامه موسیقی خلیج همیشه فارس را با همراهی تماشاگران اجرا کرد.
دراین برنامه که به همت موسسه توسعه هنرهای معاصر ومعاونت فرهنگی وزارت ارشاد برگزار شد مسوولانی ازجمله احمد مسجد جامعی رییس شورای شهر تهران، علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد، مهدی افضلی مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای معاصر و جمع کثیری از جانبازان و خانواده شهدا حضور داشتند.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a