خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ارکستر سمفونیک ایران و اتریش روی صحنه می‌رود/ اجرای سمفونی 9 شوستاکوویچ

9 خـرداد 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- ارکستر سمفونیک ایران و اتریش (آی سو) شهریور ماه امسال برای اولین بار در ایران سمفونی شماره 9 شوستاکوویچ آهنگساز شهیر روسی را در تالار وحدت اجرا می کند.

مازیار یونسی سرپرست و جانشین رهبر ارکستر سمفونیک ایران و اتریش با اعلام این خبر افزود: این سمفونی تازه ترین فعالیت گروه است که به نظر من با توجه به اینکه برای اولین بار است که بعد از انقلاب در ایران اجرا می شود می تواند یکی از متفاوت اجراها از موسیقی کلاسیک در کشورمان باشد.
وی گفت: با توجه به حجم سنگین کار تصمیم گرفتیم که از تعدادی نوازنده مهمان برای اجرای هرچه بهتر کنسرت استفاده کنیم که با توجه به این نحوه برنامه ریزی هم اکنون در مرحله آماده سازی هستیم و اگر طبق برنامه پیش برویم به طور حتم از هفته آینده تمرینات ارکسترال گروه را آغاز خواهیم کرد.
رهبر ارکستر سمفونیک ایران و اتریش که در آخرین اجرای اکستر که در بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به صحنه رفت درباره برنامه های دیگر این گروه تصریح کرد: آنچه برای ما پیش از هر موضوع دیگری دارای اهمیت است اجرای درست و علمی از سمفونی شماره 9 دمیتری شوستاکوویچ است که برای ما بسیار مهم است البته یکسری تمهیدات را برای آشنایی هرچه بهتر مخاطبان با قطعات اجرایی و جذاب تر شدن موضوع در نظرگرفته ایم که در زمان خود اطلاع رسانی می شود.
یونسی در بخش دیگری از صحبتهای خود خاطرنشان کرد: قطعاتی که برای این کنسرت انتخاب شده قطعات کوچکی نیستند بنابراین برای اینکه بتوانیم به بهترین شکل در این اجرا حضور داشته باشیم از سه استاد برجسته حوزه موسیقی متشکل از آذین موحد، نادر مشایخی و محمدرضا تفضلی به عنوان اعضای شورای فنی ارکستر دعوت کردیم تا در آنالیز قطعات کنار ما باشند و ما در حوزه کیفیت دچار تنزل نشویم.
وی در پایان اشاره کرد: در حوزه مشاوره نیز این بار از رامین صدیقی مدیر انتشارات هرمس در حوزه مشاورت هنری و تبلیغات بهره مند شدیم که فکر می کنم این ترکیب می تواند در اجرای یک کنسرت با کیفیت و خوب ما را یاری کند. این در حالی است که ما در تلاشیم تا از کریستین شولتز به عنوان رهبر ارکستر اصلی گروه برای این کنسرت استفاده کنیم که اگر این موضوع نیز اتفاق بیفتد می تواند هم برای ما و هم برای تماشاگران اتفاقی خوبی به حساب آید.
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a