خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

لیلا حاتمی در کنار کاپولا جشنواره کن را داوری می‌کند

9 ارديـبـهـشـت 1393   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- شصت و هفتمین دوره جشنواره سینمایی کن با اعلام اسامی داوران بخش رقابتی از لیلا حاتمی به عنوان یکی از داوران این بخش نام برد.
نقل از هالیوود ریپورتر، ساعتی پیش اعلام شد جین کمپیون برنده جایزه نخل طلای کن به عنوان رییس گروه داوران بخش رقابتی امسال جشنواره کن، اسامی داوران این دوره را اعلام کرد.
در کنار لیلا حاتمی بازیگر ایرانی، سوفیا کاپولا کارگردان و ویلم دفو بازیگر آمریکایی، کارول بوکت بازیگر فرانسوی، دویون جون بازیگر کره جنوبی، گائل گارسیا برنال بازیگر مکزیکی، ژانگکه جیا کارگردان چینی، و نیکلاس ویندینگ رفن کارگردان دانمارکی دیگر اعضای گروه داوری امسال را تشکیل می دهند.
این چندمین بار است که حاتمی، کاپولا و ویندینگ رفن راهی کن می شوند و روی فرش قرمز پا می گذارند. ویندیگ رفن در سال 2011 جایزه بهترین کارگردان کن را برای "بران" به خانه برد و سال پیش با فیلم "فقط خدا می بخشد" در بخش رقابتی کن حضور داشت.
کاپولا کارگردان برنده اسکار در سال 1999 برای "دوشیزه خودکشی می کند" در بخش کارگردانان جوان حضور داشت و در سال 2006 با فیلم "ماری آنتوانت" در بخش رقابتی حاضر بود و سال پیش نیز با "بلینگ رینگ" در بخش نگاه ویژه حضور داشت.
سازمان دهندگان فستیوال با صدور اعلامیه خود در این باره اعلام کردند: کن همیشه چشم اندازی جهانی داشته و به سنت همیشه امسال نیز هشت چهره درخشان از جهان سینما، از چین، کره، دانمارک، ایران، آمریکا، فرانسه و مکزیک در این بخش به داوری می پردازند.
لیلا حاتمی که در مراسم پایانی شصت و پنجمین دوره جشنواره کن جایزه بهترین فیلم آن دوره را به ماتئه گارونه برای فیلم"واقعیت" اهدا کرد، حضوری مستمر در جشنواره های خارجی داشته است.
او علاوه برجوایز متعدد داخلی برنده گوی بلورین جشنواره کارلووی واری برای فیلم "پله آخر"، نامزد جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم های اسیایی برای فیلم "جدایی نادر از سیمین"، برنده جایزه فیبرشی از جشنواره فیلم پالم اسپرینگز برای فیلم "جدایی نادراز سیمین"، برنده خرس نقره ای بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم برلین برای فیلم "جدایی نادر از سیمین" و برنده جایزه بهترین بازیگر از جشنواره مونترال کانادا برای فیلم "ایستگاه متروک" بوده است.
وی داوری جشنواره های مختلفی را نیز در کارنامه اش دارد که فیلم کوتاه دبی در سال 2001، جشنواره کارلوواری در سال 2006، دوویل در سال 2011، مراکش در سال 2011، کاستندورف در سال 2012، جشنواره رم در سال 2012 و پرتقال طلایی ترکیه در سال 2013 از جمله آنهاست.
این در حالی است که امسال عباس کیارستمی فیلمساز مشهور ایرانی، به عنوان رییس گروه داوران بخش سینه فونداسیون و فیلم این دوره از جشنواره کن انتخاب شده است.
شصت و هفتمین جشنواره فیلم کن از 14 تا 25 می برگزار خواهد شد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a