خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

دکوراسيون زرد- آبي

براي داشتن يک اتاق رنگين، لازم است با روان‌شناسي رنگ‌ها و تأثير متقابل رنگ‌ها بر يکديگر ...

12 مـرداد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: نویسنده رکسانا    خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

دکوراسيون زرد- آبي

1

براي داشتن يک اتاق رنگين، لازم است با روان شناسي رنگ ها و تأثير متقابل رنگ ها بر يکديگر آشنا باشيد. چرخه رنگ کمک مي کند که در رنگ آميزي اتاق تان، از به کار بردن رنگ هاي ناسازگار و نامطبوع در کنار هم بپرهيزيد. استفاده از اين چرخه را که بسيار هم آسان است ياد بگيريد تا بتوانيد در يک آن تشخيص دهيد که چه رنگ هايي با يکديگر سازگارند.

رنگ هاي مکمل (رنگ هايي که در چرخه ي رنگ درست مقابل هم قرار گرفته اند) بيش ترين تأثير را بر يکديگر مي گذارند. رنگ زرد پرانرژي که در اين اتاق (عکس پایین ) استفاده شده در محيط احساس سرخوشي ايجاد کرده است. سپس فضا با رنگ مايه هاي گوناگون بنفش و آبي مطبوع تر شده است.

بنفش تيره سرد، با اين که با زرد تند به شدت در تضاد است، آن را آرام تر نيز مي کند و فضاي رنگارنگ چشم گيري پيش روي مي نهد که زندگي در آن لذت بخش است.

اين اتاق از طيف وسيع رنگ بنفش تشکيل شده است: از بنفش خيلي کم رنگ موکت تا رنگ بنفش ميز و بنفش تيره پرده ها، که با قرار گرفتن در کنار رنگ زرد، پيوندي از دو رنگ کليدي به دست داده اند.

کاناپه پارچه اي که با رنگ بنفش تيره مايل به آبي پوشيده شده، آن قدر پررنگ است که با ديوارهاي زرد در تعادل باشد. کوسن ها با رنگ ياسي و صورتي و طرح چهل تکه شان، کيفيت رنگي محيط را ارتقا مي بخشند.

پرده ها، دوخت مدرني دارند و از ميله استيل آويزان شده اند. در اتاقي که ديوارها و مبلمان رنگ آميزي متضاد دارند، بهترين گزينه براي پوشش پنجره ، پرده هاي بلند است که مي تواند براي امتداد دادن رنگ ثانوي تا سقف استفاده شود. قرار گرفتن پرده در کنار ديوار، اين تأثير را شديدتر مي کند

خانه مد - khanehmod

نظـرات كـاربران

خانه مد ایران   راضیه لایقی میگوید:
سلام
میخواستم بدونم آثار به چه صورتی باید باشه
طرح(چه قطعی؟)؟لباس؟مانتو؟مقنعه؟
همکاری به چه صورتی هست؟

و ممنون از خبر بسیار خوبتان
خانه مد ایران  رویا میگوید:
سلام
من هم سوال دوست عزیزم راضیه رو دارم.همکاری به چه صورتی هست؟در ضمن من مزون لباس عروس دارم و هر چند وقت یکبار show دارم آیا امکان همکار یبا هم رو داریم؟
خانه مد ایران  sepideh میگوید:
سلام من می توانمبا توجه به مهلت تمام شده برای کارشناس فروش اقدام کنم . من مهندس معماری با قد 175 ووزن 78 کیلو هستم و علاقهمند به این کا. شماره مبایلم 09123463895 با تشکر
خانه مد ایران  معصومی میگوید:
من خیاطم دوخت تمام لباسهارو بلدم حتی لباس شب و عروس مایلم با شما همکاری کنم
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a