خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نمایشگاه طلا و جواهرات با نقوش اسلامی

9 اسـفـنـد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نمایشگاهی از جواهرات بنفشه همتی با عنوان "نوسان" در گالری والی گشایش یافته است

این هنرمند درباره این نمایشگاه گفت: تازه ترین کارهای من در حوزه طراحی و ساخت جواهرات در این نمایشگاه قرار داده شده است. این کارها از جنس نقره و با آبکاری طلا هستند. جواهرات کاملا به صورت متنوع هستند؛ برخی به صورت صاف و صیقلی و برخی دیگر حالت مات دارند.

او افزود: فعالیت حرفه ای خود در طراحی و ساخت جواهر را از سال 88 آغاز کردم. پیش از آن معماری داخلی تدریس می کردم. دوره قبلی کارهایم گرایش به سمت انتزاع داشت و در آن ها از المان های معماری ایران استفاده شده بود. دلیل بهره گیری از این المان ها هم خارج کردن زیورآلات از جنبه تزئینی و نگاه جدیدی به آن ها بود

همتی همچنین عنوان کرد: در این نمایشگاه نیز، کارها در عین اینکه معاصر هستند دارای بار مفهومی اند. جواهرات نمایشگاه "نوسان" تلفیقی از عناصر فیگوراتیو و غیرفیگوراتیو هستند که در آن ها از موتیف های ایرانی استفاده شده است. در این مجموعه نقوش اسلامی را از جنبه های محض تزئینی خارج کرده ام و با اضافه شدن چهره به آن ها، جنبه های مفهومی تشدید شده است.

او ادامه داد: طراحی جواهر نزد من فراتر از آرایه است، شکلی از ابراز، من و فراتر از آن ما است. طلایی و نقره ای که بیانگری نمادین و خلوص رنگ های این دو فلز را به نمایش می گذارد.

بنفشه همتی متولد 1353 در تهران و دارای کارشناسی ارشد طراحی صنعتی است. برگزاری شش نمایشگاه خصوصی جواهر و برگزاری دو نمایشگاه انفرادی در گالری سیحون و والی از فعالیت های این هنرمند در حوزه طراحی و ساخت جواهر بوده است.

نمایشگاه "نوسان" از دوم تا 15 اسفند از ساعت 16 تا 20 در گالری والی به نشانی خیابان ونک، خیابان تک جنوبی، خیابان شهید خدامی(بیژن)، شماره 72 میزبان علاقه مندان است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a