خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

در ششمین جشنواره تجسمی فجرآثار 2690 هنرمند به نمایش در آمد

16 بـهـمـن 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خاته مد- ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر شامگاه چهارده بهمن ماه با حضور علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد،سید عباس میرهاشمی ،مسعود زنده روح کرمانی دبیر هنری در فرهنگستان هنر گشایش یافت.
علی مرادخانی در این مراسم با اشاره به این هنر تجسمی ایران همواره از پتانسیل خوبی برخوردار بوده است گفت:به دلیل وجود چنین پتانسیلی است که هنرهای تجسمی ما قابلیت جهانی شدن را نیز دارد.به ویژه این که حیطه در مقایسه با تئاتر و موسیقی از مشکلات اجرایی کمتری برخوردار است و می تواند با عمق و غنای بیشتر در سطوح داخلی و خارجی تاثیر بگذارد.اگرچه در سال های اخیر نسبت به هنرهای تجسمی بی توجهی شده است.با این حال،امید دارم در ماه های آتی این حوزه به مدد حضور هنرمندان جوان و متولیان امر پررنگ تر از پیش به فعالیت خود ادامه دهد.
سیدعباس میرهاشمی دبیر این دوره از جشنواره تجسمی فجر نیز به ارائه گزارشی از جشنواره امسال پرداخت وگفت:این جشنواره در سه بخش ملی،مکلمل و بین المللی برگزارش ده است که نقاشی،خوشنویسی،مجسمه سازی،نگارگری و سرامیک در بخش ملی،عکس،پوستر،تصویرسازی و کاریکاتور در بخش بین المللی قرار گرفته اند و بخش مکمل نیز به فیلم های مستند اختصاص دارد.
وی با بیان این که آثار این دوره از جشنواره در موسسه فرهنگی هنری صبا به نمایش درآمده است ادامه داد:جشنواره تجسمی فجر اگرچه نوپا است و عمر چندانی ندارد اما با این حال مهم ترین رویداد در حیطه هنرهای تجسمی ما قلمداد می شود.
میرهاشمی هم چنین از ارائه 4883 اثر از 2690 هنرمند در جشنواره امسال خبر داد و بعد از آن نمایشگاه ششمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گشایش یافت.ششمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر تا روز پنجم اسفندماه ادامه خواهد داشت.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a