خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کمربند های مناسب

23 مـهـر 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- استفاده از کمربند بر روی انواع مختلف شلوار اعم از جین، پارچه ای و کتان ظاهر خاصی به لباس و شخصیت شما خواهد داد. اگر استفاده از کمربند را در نوع پوشش خود رعایت کنید، نشانه آن است که برای شخصیت خود ارزش قائل بوده و می توانید در میان جمع با ظاهری آراسته تر ظاهر شوید. بر این اساس نظر شما را به نکات کلی در انتخاب کمربند خدمت شما ارائه خواهد شد.

 • کمربندهایی که برای شلوارهای پارچه ای استفاده می شوند، نسبت به کمربندهای شلوارهای کتان و جین نازک تر می باشند (پهنای این کمربندها ماکزیمم 5/2 سانتی متر می باشد)، این کمربندها معمولاً طرح های ساده ای دارند.
 • کمربندهایی که برای کت و شلوارهای رسمی استفاده می شوند، بسیار شبیه به شلوارهای پارچه ای معمولی است، با این تفاوت که سگک کمربندهای مورد استفاده برای کت و شلوار معمولاً به صورت پلاکی می باشند.
 • کمربندهای مورد استفاده برای شلوارهای کتان کمی ضخیم تر از کمربندهای کلاسیک است، با این حال همانند کمربند شلوارهای پارچه ای و کت و شلوارها ساده می باشند.
 • تنوع کمربندهای مصرفی برای شلوارهای جین و به طور کلی شلوارهای اسپرت نسبت به سه نوع قبلی بیشتر می باشند. انتخاب کمربند برای این شلوارها محدودیتی ندارد و با مد روز تغییر می کنند. ضخامت این کمربندها در حالت طبیعی نسبت به انواع دیگر بیشتر است.
 • رنگ کمربند شما باید با رنگ کفش و رنگ بند ساعت شما هماهنگ باشد. البته این نکته در مورد شلوارهای اسپرت صدق نمی کند و دست شما برای انتخاب باز است.
 • اگر قد بلند هستید به راحتی می توانید کمربند مناسب خود را انتخاب کنید و هیچ محدودیتی ندارید. انتخاب رنگی متفاوت برای قسمت بالاتنه و پایین تنه لباس و استفاده از یک کمربند، باعث می شود که قد شما به چند قسمت مختلف تفکیک شود و در نتیجه کوتاه تر و متناسب تر دیده شوید.
 • اگر کمر کوتاهی دارید به هیچ وجه از کمربندهای عریض و پهن استفاده نکنید زیرا این نوع کمربندها کمر شما را پهن تر و کوتاه تر نشان می دهند.
 • اگر قد کوتاهی دارید تا حد امکان از کمربند استفاده نکنید یا حداقل کمربندتان را همرنگ لباس هایتان انتخاب کنید زیرا انتخاب کمربند با رنگ دیگر بدن شما را به دو قسمت تقسیم کرده و با ایجاد یک خط افقی چشم بیننده را به خود جلب می کند و شما را از آنچه هستید کوتاه تر نشان می دهد.
 • کمربندتان را خیلی بلند یا خیلی کوتاه انتخاب نکنید. بهترین حالت برای اندازه بودن یک کمربند حالتی است که قلاب کمربند داخل سوراخ وسط و یا یکی مانده به آخر قرار گیرد.
 • به شما پیشنهاد می شود اندازه سایز کمربندتان را یک سایز بزرگ تر از سایز شلوارتان انتخاب کنید.
 • کمربندتان را آنقدر روی شلوارتان سفت نبندید که باعث چروک خوردگی کمر شلوارتان در زیر کمربند شود. زیرا کمربند تنها وظیفه نگهداشتن شلوار بر روی کمر شما را ندارد بلکه زیبا جلوه دادن شلوار و به طور کل لباس های شما را نیز به عهده دارد.
 • هیچ گاه کمربند پیش سینه دار (Suspenders) و کمربند معمولی را به طور همزمان استفاده نکنید، شما تنها می توانید یکی از آن دو را انتخاب کنید.
 • اگر کمربند به کمر شلوارتان ندارید پیراهن خود را داخل شلوارتان نگذارید.
 • از کمربندهای اسپرت که مخصوص شلوارهای جین هستند برای شلوارهای پارچه ای و کلاسیک استفاده نکنید و بالعکس!
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران