خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ارائه سرفصل آموزشی استایلینگ و مدیریت فرایند مد در انجمن طراحان پارچه و لباس ایران

25 دی 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_  یکی از کارهایى که با استایلینگ میشود انجام داد این است که با استایلینگ درست واستفاده درست از لباس و اکسسوریز می‌شود ایرادهاى اندامى را بر طرف کرد و همه چیز را بهتر جلوه داد و استایلیست شخصی است که باید قادر به شناسایی سبک های مختلف، تجارت مد، ایده پردازی در صنعت مد، خلق سبک نو در صنعت مد، تجزیه و تحلیل برندهای مختلف تجاری، آینده نگری در مورد ایجاد سبک هایی که در آینده به وجود خواهد آمد و مشاوره به برندهای تجاری و اشخاص علاقه مند به صنعت مد باشد.

استایلیست در وافع کسی است که مسئول به وجود آوردن یک استایل براى یک مدل یا شخصى است. اکثر هنرمندان و افراد مشهور دنیا و صاحبان برند و مارکهای مشهور یک یا چند استایلیست دارند واز آنها مشاوره می‌گیرند.

نظر به اهمیت موضوع در چرخه هنر صنعت مد، ثبت نامه کارگاه استایلینگ در انجمن طراحان پارچه و لباس ایران آغاز شده است.

sinem Azman از دانشگاه استانبول ترکیه مدرس این کارگاه آموزشی است که از سوم تا هفتم بهمن ماه به مدت 5 روز از ساعت 9 تا 13 برگزار خواهد شد.

و اما مدیریت طراحی یا دیزاین، حوزه مدیریتی جدیدی است در کسب و کار که در آن از روش‌های مدیریت پروژه، طراحی، استراتژی و زنجیره تأمین برای اداره فرایند خلاقیت و ایجاد ساختار و سازمان برای حوزه طراحی بهره گرفته می‌شود.

هدف از مدیریت طراحی ایجاد محیط سازمانی است که در آن به واسطه طراحی و ایجاد و مدیریت یک سیستم مؤثر و کارآمد بتوان به اهداف و مأموریت‌های راهبردی سازمان دست یافت. مدیریت طراحی فعالیتی فراگیر در کلیه سطوح سازمان از راهبردی تا عملیاتی می‌باشد و مسیری تعریف شده از گام اکتشاف تا اجرا را در بر می‌گیرد.

"برنامه ریزی و مدیریت فرآیند طراحی مد" عنوان کارگاه دیگری است که از سوم تا هفتم بهمن ماه از ساعت 14 تا 18 به میزبانی انجمن طراحان لباس و پارچه ایران برپا می شود.

‌‌‌‎مدرس این کارگاه آموزشی نیز sinem Azman از دانشگاه استانبول ترکیه است.

 

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a