خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برگزاری ششمین همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت پوشاک

1 بـهـمـن 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ مدیرمسئول ماهنامه اقتصادی فرهنگی "تجارت طلایی" از برگزاری ششمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری خبر داد.

شاهرخ کشاورز مدیرمسئول ماهنامه اقتصادی فرهنگی "تجارت طلایی" و برگزارکننده پنج دوره همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری با اعلام خبر برگزاری ششمین دوره این رویداد گفت: در این مراسم، ویژه‌برنامه تجلیل از فروشگاه‌های زنجیره‌ای که بیشترین شعب را دارند و همچنین بیشترین فرصت‌های شغلی را تاکنون فراهم آورده‌اند، برگزار خواهد شد.

کشاورز با اشاره به این که در این مراسم از سه کارآفرین جوان صنعت پوشاک تقدیر می‌شود، اذعان داشت: صنعت پوشاک به‌عنوان یکی از صنایع مهم کشور در سال‌های اخیر به بلوغ رسیده و از همین رو در عرصه برندسازی ویژه مراکز خرید اهمیت بسزایی دارد.

او افزود: تجلیل از دو چهره ماندگار صنعت مراکز خرید و خرده‌فروشی با اهدای سردیس، تقدیر از دو برند که بیش از 100 سال در صنعت و تجارت کشور سابقه دارند و همچنین سه تن از افرادی که در زمینه تولید دانش گام‌هایی را برداشته‌اند از دیگر بخش‌های این رویداد است.

کشاورز همچنین به تجلیل از مراکز خرید که در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های ورزشی گام‌های مؤثری برداشته‌اند، اشاره کرد و گفت: تلاش کرده‌ایم همچون سال‌های گذشته، تازه‌های صنایع مختلف ازجمله پوشاک را بررسی کرده و راهکارهای مقاومت و نجات این صنایع در شرایط کنونی را با همراهی افراد صاحب‌نظر ارائه دهیم.

مدیرمسئول ماهنامه اقتصادی فرهنگی "تجارت طلایی" با اشاره به تقدیر از پنج برند تازه‌وارد صنعت که در یک سال گذشته وارد بازار شدند، اذعان داشت: به‌هرروی تجارت طلایی دروازه‌ای به‌سوی بازارهای جهانی در راستای فعالیت‌های بین‌المللی است و ما همواره سعی کرده‌ایم رویکردهای جدید را که صنایع مختلف ازجمله پوشاک دارند به ایران آورده و تولید ملی را با دانش روز جهان همراه کنیم تا به بهره‌وری مورد نظر نیز دست یابیم چرا که اگر تولید، دانش کافی نداشته باشد اتلاف منابع ملی را به دنبال خواهد داشت.

او در خاتمه درباره جزئیات برگزاری این همایش گفت: ششمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره‌های ماندگار صنعت خرده‌فروشی و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری به همت ماهنامه تجارت طلایی و نشریه تخصصی صنعت و مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری، 18 بهمن‌ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد و من به‌عنوان نماینده انجمن مراکز خرید خاورمیانه و شمال افریقا در ایران تلاش می‌کنم مشاهداتم طی یک سال اخیر در اقصی نقاط دنیا را از صنایع مختلف در اختیار همراهان با این رویداد قرار دهم.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a