خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برپایی دومین جشنواره ملی مد و لباس "سی‌‌پال" در آسمان زعفرانیه

13 آذر 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_  آئین افتتاحیه دومین جشنواره ملی مد و لباس "سی‌‌پال" ساعت 15 روز 21 آذرماه برگزار می‌شود و این رویداد از 22 تا 29 همین ماه از ساعت 10 تا 19 در مجموعه فرهنگی آسمان زعفرانیه به نشانی خیابان ولیعصر، انتهای خیابان زعفرانیه، بالاتر از شیرکوه، پلاک 47 و 49،  میزبان فعالان و علاقه‌مندان حوزه مد و لباس خواهد بود.

"سی‌پال" تنها جشنواره خصوصی مد در ایران است که هدف اصلی آن، گفتگوی فرهنگ‌ها از طریق مد است. موضوع دومین دوره این جشنواره، جاده ابریشم است و از زمان اعلام فراخوان تاکنون، هنرمندان بسیاری در بخش‌های طراحی لباس، زیورآلات، اکسسوری، عکاسی مد، مدنویسی، پارچه سازی و مد پایدار حضور به هم رسانده‌اند.

جشنواره "سی ‌پال" طی دو دوره متمادی به همت مؤسسه هنری "چیا مد" برگزارشده و سهیلا جبری و خاتون شهبازی به ترتیب مدیریت و دبیری این جشنواره را بر عهده داشته‌اند.

ایجاد فرصت برای رقابت سالم و ارتقا سطح کیفی آثار طراحان، ایجاد فرصت برای طراحان و تولیدکنندگان نیمه‌حرفه‌ای برای ورود به سطح کلان صنعت، ایجاد فضایی برای آشنایی و همکاری فعلان مد و لباس کشور، ایجاد فرصت برای آموزش‌وپرورش طراحان و هنرمندان، ایجاد فضایی برای آشنایی مردم با طراحان و آثارشان، ایجاد زمینه اثرگذار بر فرهنگ پوشش و مدسازی، ایجاد زمینه مطالعه، تحقیق و پژوهش در حوزه مد و لباس، ایجاد زمینه برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای خرد و کلان و ایجاد زمینه برای حضور در عرصه بین‌المللی ازجمله اهداف برگزاری دومین جشنواره ملی مد و لباس "سی‌‌پال" عنوان شده است.

آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی مد و لباس "سی‌پال"، 29 آذر ساعت 15 برگزار و برگزیدگان در بخش‌های مختلف معرفی می‌شوند.

در معرفی این رویداد آمده است:

"سی پال، سی رشته به هم تنیده هنر دستی ایرانی است که همچون سی مرغ افسانه‌ای عطار دل به راه می‌سپارند و هفت وادی عشق از سر می‌گذراند تا سیمرغ شوند. سی پال در هر سفر خود دل به دل همراهان خویش می‌سپارد تا سوغاتش هنر دستان هنرمندان این مرزوبوم باشد."

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a